10 modelek, które udowadniają, że każda kobieta jest perfekcyjna

Przywykliśmy do oglądania modelek jako idealnych kobiet o idealnych figurach i porcelanowych twarzach. Jednak nowoczesna branża mody zaczyna wychodzić poza ten kanon.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć kobiet, które udowodnią na swoim własnym przykładzie, że piękno jest w każdym i nie może być mierzone za pomocą konkretnych wytycznych.

Ashley Smith

Ashley jest rozpoznawalna dzięki przerwie między zębami. Modelka jest dumna ze swojej odmienności, mówi, że lubi, gdy projektanci doceniają to, że jest inna. Oprócz swojej kariery modelarskiej Ashley zajmuje się architekturą i rysunkiem. Była na okładkach Vogue i Glamour, a także została twarzą Levi’s and Gap.

Masha Tyelna

Nina Ricci, John Galliano, Givenchy, i o wiele więcej domów mody są oczarowane „największtmi oczami na świecie”. Masha jest często nazywana kosmitą, lub elfem słowiańskim. Jest jedną z pierwszych popularnych modelek o oryginalnej urodzie.

Sabina Karlsson

Niezwykła naturalna fryzura, piegi na twarzy, przerwa między zębami i bonus: Sabina nie może być pomylona z żadną inną modelką. Ta odważna dziewczyna, pochodząca ze Szwecji, kocha siebie i jest ambasadorką wszystkich produktów naturalnych.

Anna Brimma

Anna Brimma jest jedną z najbardziej obiecujących modelek brytyjskiej agencji, która mówi, że jej modelki to „nie tylko wieszaki: są to dziewczęta i chłopcy z osobowością, indywidualnym stylem i talentem”. Anna udowadnia to, tak jak nikt inny.

Mirian Njoh

Mirian jest modelką albinoską, o egzotycznej urodzie, która nie może pozostać niezauważona. Jest także utalentowaną stylistką, fotografką i blogerką. Dziewczyna twierdzi, że była gnębiona w szkole i trudno było jej się pogodzić z jej odmiennym wyglądem.

Cipriana Quann

Cipriana ma siostrę bliźniaczkę, znaną jako TK Wonder i zdecydowały, że razem zdobędą świat, jako dziewczyny o ciemnej karnacji, aby udowodnić, że nikt nie powinien wstydzić się swojego naturalnego afro, ponieważ naturalność jest prawdziwym pięknem.

Reklama

Hanne Gaby Odiele

Ta spektakularna dziewczyna z Belgii, współpracowała z Diorem, Gucci’m, Pradą i Alexandrem Wang. Ostatnio wyznała, że jest transseksualna: urodziła się mężczyzną, ale jej ciało rozwinęło się jako kobieta. Oprócz tego, Hanne jest łatwo rozpoznawalne za wysokie czoło i kości policzkowe.

Paloma Elsesser

Paloma jest modelką plus size i stała się nową gwiazdą kampanii Nike. Udało jej się zdobyć sławę dzięki mediom społecznościowym, jako stylistka i łysa dziewczyna udowodniła swoją niezwykłą indywidualność.

Anna Mila

Przedstawiciel agencji modelek zauważył jej niezwykłe piękno, gdy była na zakupach z mamą. Teraz Anna bierze udział w pokazach mody Dolce&Gabbana i Versace. Jej główną cechą są jej naturalne krzaczaste brwi.

Felice Joop

Jej duże uszy i krzaczaste brwi są jej znakiem rozpoznawczym, dzięki czemu jej agencja modelek posiada niezwykłe pokazy mody. UNIQUE MODELS, zauważyli ją od razu. Felice niedawno rozpoczęła karierę, ale jesteśmy pewni, że wkrótce cały świat o niej opowie.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu