Nie uwierzysz, ile lat mają te osoby. Podpowiedź: nie ma nikogo poniżej trzydziestki!

Podczas gdy większość ludzi próbuje odkryć tajemnicę młodości, niektórzy mieszkańcy naszej planety w ogóle się tym nie przejmują, ponieważ wyglądają tak, jakby źródło wiecznej witalności znajdowało się na ich podwórku. Są już przyzwyczajeni do pokazywania dowodów, aby udowodnić swój wiek, ale prawie żaden z nich nie spodziewał się zdobycia sławy w internecie, dzięki swojemu urokowi.

Podziwiamy ludzi, dla których wiek pozostaje tylko liczbą. Pamiętaj: pozostanie wiecznie młodym jest możliwe dla każdego.

10. Chuando Tan, 50 lat

Guess what ! There's no better reason than to be in a Birthday suit today 😂 🍾🎉🎊🎂 #celebratinglife – 3rd MAR 20:00

A post shared by C H U A N D O (@chuando_chuandoandfrey) on

Ten fotograf z Singapuru kiedyś zajmował się biznesem modelingu. Nadal można mylić go z modelami: ten 50-letni mężczyzna zachwyca gładką skórą i młodym ciałem.

9. Pamela Jacobs, 54 lata

https://twitter.com/MarleyJS/status/366894229013794818/photo/1

Pamela Jacobs z Yoskshire zszokowała cały internet swoim wyglądem i nadal trudno jest uwierzyć, że jest dwa razy starsza niż wygląda. Pamela uprawia jogę, zdrowo się odżywia i jako balsamu do ciała używa oleju kokosowego.

Reklama

8. Masako Mizutani, 49 lat

そうそうアボカドバーガー美味しいですよ〜😋❤ #ponomahina

A post shared by masako mizutani (@mizutanimasako) on

Była japońska modelka Masako Mizutani nie jest nazywany „wiecznie młody” za nic: ta matka dwójki dzieci nie wygląda na 49-latkę. Teraz prowadzi bloga i nie ukrywa tajemnic swojego spektakularnego wyglądu: sen, właściwe odżywianie, witamina E i masaż twarzy.

7. Zaklina, 47 lat

Pochodząca z Serbii Zaklina, ma dwie wnuczki, ale nigdy nie zgadłbyś że ma 47 lat. Jej stylizacje na Instagramie pokazują jej hobby: modę. W ten sposób Zaklina stara się pokazać kobietom, aby uwierzyły w siebie i nie zwracały uwagi na wiek. Jednak Zaklina nigdy nie zdradziła sekretów swojej młodości.

6. Nandana Sen, 49 lat

49 letnia Nandana (z lewej), żyjąca w Indiach, nie tylko wygląda niesamowicie, ale i jest aktywistką i działa na rzecz praw dzieci. Również pisze książki z bajkami. Jej sekretem do dobrej figury są geny i zdrowe jedzenie, które pozwala utrzymać piękno. Nandana podaje jedną radę: „8 szklanek wody dziennie, 8 godzin snu i 8 uścisków dziennie!”

5. Debbie Plumbley, 50 lat

Debbie Plumbley pochodzi z Anglii i jest często mylona jako siostra swojej córki, a przyjaciele jej syna często ją komplementują. Wygląda na to, że nie przykuwa zbyt dużej wagi do swojego wyglądu. Debbie twierdzi, że wypija co najmniej 2 litry wody dziennie od czasu gdy ukończyła 20 lat, unika herbaty i kawy.

Reklama

4. Rita Rusic, 57 lat

A post shared by Rita Rusic (@ritarusic) on

Kiedy spoglądaz na Ritę Rusic, włoską producentkę filmową, trudno jest uwierzyć że ma aż 57 lat. Nawet trzydziestolatki zazdroszczą jej ciała, które Rita zawdzięcza regularnym treningom.

3. Ellen Ector, 64 lata

64-letnia trenerka fitness, Ellen Ector (z lewej) nie boi się pokazywać swojego ciała w stroju kąpielowym, obok swojej córki. „Twoje ciało jest najlepszym rodzajem sztuki,” mówi Ellen, nawołując wszystkich żeby prowadzili zdrowy styl życia i trenowali. Ona jest wegetarianką.

2. Annette Larkins, 75 lat

Trudno uwierzyć, że Annette Larkins z Miami ma 75 lat! Często jest zapraszana do wywiadów w telewizji, gdzie dzieli się swoimi sposobami na zdrowie. Sekretem Annette jest surowa dieta, a sama nazywa swój ogródek warzywny „źródłem młodości”.

1. Ernestine Shepherd, 81 lat

What better day than today to start whatever it is you've been putting off. •Determined. Dedicated. Disciplined. To be fit. ™

A post shared by Ernestine Shepherd Dedication (@ernestine.shepherd) on

Ta 81-letnia amerykańska kulturystka prowadzi wykłady w całych stanach, pomimo że zaczęła trenować w wieku 56 lat. Przedtem nie mogła sobie wyobrazić życia bez czekolady i fast foodów. Ernestine trenowała na siłowni codziennie, jadła prawidłowo i wysypiała się. Dla osób, które chcą prowadzić zdrowszy styl życia, doradza aby zacząć od długich spacerów, zbilansowanej diety i picia dużej ilości wody dziennie.

Reklama
Chcesz więcej?