10 sytuacji, w których hotele z najróżniejszych zakątków świata zachwyciły gości swoją kreatywnością.

Jeżeli należysz do stałych bywalców hoteli, z pewnością w pierwszej kolejności zwracasz uwagę na te same elementy – miłą obsługę, wygodne łóżko, ciepły prysznic i darmowe Wi-Fi. W czasach, kiedy konkurencja dokłada wszelkich starań, by zwabić do siebie jak największą ilość gości, kreatywny personel hoteli prześciga się we wzbogacaniu ich o pomysłowe rozwiązania. Nie jest to jedynie kwestia dbałości o estetykę i wygodę podróżników, ale także o ich dobry humor – przedstawiamy najbardziej pomysłowe patenty zastosowane w hotelach dla umilenia życia ich gościom.

1.

„Psy są mile widziane w tym hotelu. Nigdy nie gościliśmy psa, który palił w łóżku, zwęglając koce. Nigdy nie mieliśmy psa, który kradł nasze ręczniki, za głośno oglądał telewizję albo głośno bił się ze swoim współlokatorem. Nigdy nie widzieliśmy psa, który za dużo wypił i zniszczył nasze meble. Więc jeżeli Twój pies może za Ciebie ręczyć, Ty także jesteś tu mile widziany.”

2.

„Powszechna deklaracja praw człowieka”

Reklama

3.

„Tak, tutaj też sprzątamy!”

4.

„Nie zapomnij: ubrań, kluczy, portfela, paszportu, komórki, ładowarek, laptopa, szczoteczki do zębów, sprawdzić sejf, sprawdzić szafki nocne, dzieci, ukraść przybory toaletowe.”

5.

„Wasi przyjaciele z Courtyard Aventura Mall wierzą, że nikt nie powinien kąpać się sam. Oto Twój przyjaciel do kąpieli. Baw się dobrze!”

6.

Reklama

7.

„0 – obsługa
911 – alarmowy
68 – bajki na dobranoc”

8.

„Ukradłem to z hotelu Watergate.”

9.

10.

Reklama
Chcesz więcej?