10 tweetów na temat ciąży, które sprawią, że uśmiechniesz się przez łzy.

Jak wiedzą wszystkie mamy i ciężarne, oczekiwanie na dziecko to tak naprawdę ciężka praca. W rzeczywistości jest także nieustannym pasmem cierpienia. Oczywiście, to nadal niewielka cena za skarb w postaci własnego malucha i nieskończonej radości, jaka następuje wraz z jego przyjściem na świat, ale zmagania z okresem ciąży pozostają żywe w pamięci każdej kobiety jeszcze przez długie lata. Przedstawiamy najbardziej szczere wpisy ciężarnych użytkowniczek Twittera, które postanowiły podzielić się swoimi doświadczeniami z całym światem.

1.

„Powiedziałam mężowi, żeby uchronił ciasteczka Oreo przed moim zasięgiem. Więc położył je na podłodze.”

2.

„5-latka: Co się dzieje, kiedy dziecko z brzuchu siusia?
Ciężarna: Nie siusia, czeka do urodzenia.
5-latka: No tak. Nikt nie sika do basenu.”

Reklama

3.

„4-letnia córka zobaczyła moje zdjęcie w ciąży. Wytłumaczyłam jej, że była wtedy w środku. Zastanawiała się przez chwilę, po czym powiedziała: ‘Nigdy więcej.’.”

4.

„Nie pytaj ciężarnej kobiety, czy zna płeć (ang. seks). To oczywiste, że wie sporo na ten temat, przecież jest w ciąży, idioto.”

5.

„Dzisiaj upuściłam parę skarpetek, która poturlała się pod szafkę z ubraniami. Zdecydowałam, że nigdy więcej nie będę ich potrzebować.”

6.

„3-latka: Czy dzidziuś może wyjść i się ze mną pobawić?
Ciężarna mama: Nie, kochanie, jeszcze nie jest gotowa.
3-latka: Bobasy są leniwe.”

Reklama

7.

„Dla tych, którzy zastanawiają się, w którym jestem miesiącu – to ten etap ciąży, w którym nie mogę spojrzeć na psa, żeby się nie popłakać.”

8.

„Więc jeżeli zajdziesz w ciążę w Vegas, to dziecko musi tam zostać?”

9.

„Jeżeli chcesz pokonać swój strach przed śmiercią, spróbuj ukraść miejsce parkingowe ciężarnej kobiecie.”

10.

„Reklamy testów ciążowych byłyby bardziej realistyczne, gdyby występujące w nich kobiety na zmianę przeklinały i płakały.”

Reklama
Chcesz więcej?