10 żartów na temat singli, które sprawią, że uśmiechniesz się przez łzy.

Co roku przychodzi ten szczególny moment, w którym odczuwasz wzmożoną presję ze strony otoczenia i słyszysz znacznie więcej pytań na temat swojej uciążliwej samotności. Wraz z nadejściem połowy lutego cały świat zostaje opętany walentynkową manią obchodzenia fikcyjnego święta, z którym nie chcesz mieć nic wspólnego. Na szczęście jest wśród nas wiele osób o sercach z kamienia, które skutecznie obracają tradycję walentynek w jeden wielki żart. Oto najlepsze dowcipy na temat singli o skuteczności niezależnej od Twojego statusu związku.

1.

„Nie mogę doczekać się walentynek. Zamierzam wbiegać do losowych restauracji, krzycząc: ‘Ty draniu! Wiedziałam, że cię tutaj znajdę!’, po czym z nich uciekać.”

2.

„Widzimy się w czwartek, moje przecenione śliczności.”

Reklama

3.

„Widziałam parę trzymającą się za ręce podczas joggingu i to dało mi nadzieję, że pewnego dnia spotkam osobę, z którą będę ich wspólnie nienawidzić.”

4.

„Pomyślałem, że byłoby super połączyć moje dwie kanapy w coś na kształt niezwykle wygodnego gniazdka i wtedy przypomniałem sobie, że mieszkam sam i nic mnie przed tym nie powstrzyma.”

5.

„Status związku: właśnie próbowałam chwycić łapkę swojego psa, a kiedy ją odtrącił, udawałam, że chciałam tylko sięgnąć po pilota.”

6.

„- Masz dziewczynę, koleś?
– Jasne, ziom!
– Nieźle! Skąd pochodzi?
– Z innego kraju.
– Serio? Skąd konkretnie?
– Z krainy mojej wyobraźni.”

Reklama

7.

„Jestem samotną kobietą po trzydziestce i nie chcę mieć dzieci. Wczoraj zaakceptowałam swoją przyszłość.”

8.

9.

„Czasem myślę sobie, że może powinnam wyjść na miasto i poznać ludzi, ale potem przypominam sobie, że tak naprawdę ich nie lubię, podobnie jak wychodzenia z domu.”

10.

„Istnieją 2 rodzaje randek…”

Reklama
Chcesz więcej?