11 zdjęć, które udowadniają, że sobowtóry istnieją!

Dzisiaj prezentujemy zbiór zdjęć z sobowtórów sławnych ludzi z całego świata. Czy to nie jest dowód na to, że natura jest niesamowita?

Daniel Radcliffe

Rosjanin – Nikolai niemal identycznie wygląda jak Harry Potter, tylko bez błyskawicy na czole.

Julia Roberts

Ta dziewczyna mogłaby być bliźniaczką Julii.

Reklama

George Clooney

Gdyby pan Clooney kiedykolwiek potrzebował kaskadera teraz wie, gdzie go znaleźć: w Turcji!

Danny DeVito

Brazylijski sobowtór Danny’ego DeVito jest niemniej znany niż sam aktor: Chętnie robi zdjęcia i cieszy się byciem w centrum uwagi.

Morgan Freeman

Ten meksykański kucharz wygląda niemal identycznie jak słynny aktor.

Barack Obama

Ilham Anas to 40-letni fotograf z Indonezji, którego życie zmieniło się całkowicie, kiedy jego przyjaciele zauważyli jego podobieństwo do 44. prezydenta USA. Mężczyzna postanowił skorzystać ze swojego wyglądu i zaczął podróżować po całym świecie. Tym sposobem zdobył wystarczająco dużo pieniędzy na nowy dom i edukację dla swoich dzieci.

Reklama

Jim Carrey

Podobno to podobieństwo zainteresowało samego aktora. Jednak ciężko jest się dowiedzieć, kim jest ten mężczyzna. Wiadomo tylko, że prawdopodobnie mieszka w Rosji.

Kit Harington

Odkąd Jon Snow zaczął łamać serca kobiet, pojawiło się sporo sobowtórów aktora. Na przykład, ten młody człowiek o imieniu Steve.

Kanye West

Czy popularny raper ma krewnych w Egipcie? Nawiasem mówiąc, przyjaciele tego faceta wymyślili dla niego nową ksywkę: Kanye East.

Matthew Perry

Ten charyzmatyczny młody człowiek mówi, że ludzie często podchodzą do niego na ulicy i mówią, że go znają. To wszystko dzięki niesamowitemu podobieństwu do Chandlera z popularnych „Przyjaciół”, którego grał Matthew Perry.

Ryan Gosling

Cóż, jesteśmy pewni, że sobowtór Ryana Goslinga nie ma problemów w życiu miłosnym…

Reklama
Chcesz więcej?