17-latka odtwarza ikony stylu vintage i robi to fenomenalnie!

Annelies Maria Francine to utalentowana 17-letnia Belgijka, specjalizująca się w perfekcyjnym odtwarzaniu wizerunków ikon stylu vintage. Przemyślane kreacje, dopełnione stylowym make-upem i zręczną grą aktorską uczyniły z jej zdjęć niemal doskonałe kopie ponadczasowych fotografii sprzed wielu dekad. Audrey Hepburn, Vivien Leigh, czy Anne Frank to nie jedyne postacie, które zainspirowały młodą artystkę – Francine wcieliła się także w role bohaterek słynnych produkcji filmowych, jak Elisabeth Bennet z „Dumy i uprzedzenia” albo Belli z „Pięknej i Bestii”.

„Kiedy dwa lata temu obcięłam włosy, moja mama stwierdziła, że w nowej fryzurze przypominam jej Audrey Hepburn.” – opowiada Francine – „Kilka dni później usłyszałam to samo na lekcji francuskiego. Postanowiłam przyjrzeć się aktorce i w jednym momencie zostałam jej wielką fanką.”

Większość strojów wykorzystywanych do zdjęć młodej artystki pochodzi ze sklepów z używaną odzieżą, czasami zamawia je przez Internet. Stylowe kreacje skutecznie przemieniły fotogeniczną Belgijkę w prawdziwe ikony stylu vintage!

Vivien Leigh

Audrey Hepburn

Bella

Dziewczyna z perłą

Pierwsza dekada XX wieku

Anne Frank

Reklama

Flapper (styl chłopczycy)

Epoka edwardiańska

Lata 60-te

Elizabeth Bennet

Twiggy

Lata 50-te

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu