17-latka zrobiła zabawne wideo TikTok z jej kotem tańczącym do „Mr. Sandman ”!

TikTok zapewnił doskonałą platformę dla wielu popularnych memów. Jedna z nich – synchronizacja ust Chordette z 1954 piosenką „Mr. Sandman” z dziewięcio-kamerowym filtrem podzielonym. Trend zapoczątkował kilka miesięcy temu użytkownik Enoch True, który od tego czasu zebrał 22,5 miliona wyświetleń swojego filmu. Wiele udanych i niezbyt udanych filmów pojawiło się po opublikowaniu oryginalnego filmu i wydaje się, że jego trend tak szybko nie zniknie.

Niedawno inna wersja tego memu szturmowała internet i nietrudno zrozumieć, dlaczego, ponieważ tym razem jest wykonywany przez kota.

Jade Taylor-Ryan, 17-latka z Kanady, opublikowała wideo swojego kota Eda, klaszczącego, obracającego się i wirującego w rytm muzyki „Mr. Sandman”. Jade powiedziała, że imię jej kota jest „Zainspirowane przez Eda Sheerana, ponieważ mają ten sam kolor włosów!” Kotek ma 4 lata.

To oczywiste, że udało jej się połączyć trzy najbardziej ulubione rzeczy każdego w Internecie – koty, filmy i memy. Nie będzie zaskoczeniem, że film zebrał ponad 7 milionów wyświetleń i około 1,5 miliona polubień, odkąd został opublikowany kilka dni temu. Jade, która używa TikTok tylko od kilku miesięcy, powiedziała, że ​​pomysł zrobienia tego wideo pojawił się znikąd. „Szczerze mówiąc, nad tym filmem nie zastanawiałam się zbyt wiele, byłam pewnej nocy znudzona i widziałam wideo innych użytkowników korzystające z filtra 9-kamerowego, więc pomyślałam sobie, że byłoby zabawnie, gdybym zrobiła to z moim kotem, więc to zrobiłam!”

Jade była zaskoczona, jak zareagowali inni użytkownicy. „Ludzie zareagowali na to znacznie bardziej, niż się spodziewałam! Wszyscy uważali, że jest to jednocześnie bardzo urocze i zabawne, a wiele osób mówiło, że to poprawiło ich dzień.”

View this post on Instagram

The video that started it all! #sandmancat

A post shared by Ed 😺 (@thesandmancat) on

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu