20 zdjęć przedstawiających uroki bycia tatą!

Zdjęcia tatusiów ze swoimi ulubionymi córeczkami zawsze podbijają internet. Michael Mitchell prowadzi bloga Life to Her Years, gdzie zbiera rady innych tatusiów. Michael zmienił sposoby ojcostwa w filozofię życiową i inspiruje wielu ludzi z całego świata. Oto zbiór jego rad, przedstawionych na popularnych zdjęciach.

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

Easter Friday gets better 😍

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

7.

My everything

A post shared by Yeezus. (@privatekanye) on

8.

Love dogs… #stopyulin @no_yulin

A post shared by Jensen Ackles (@jensenackles) on

9.

10.

11.

12.

#Repost from @hsmithandco great photo from @hsmithandco

A post shared by Mark Ruffalo (@markruffalo) on

Reklama

13.

My favorite role in life… Dad. All love…

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

14.

15.

All love…

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

16.

Took my girls on a daddy-daughter bonding weekend. #family

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg) on

17.

daddy daughter studio flow

A post shared by Yeezus. (@privatekanye) on

18.

19.

20.

First Father's Day with my girls!

A post shared by Channing Tatum (@channingtatum) on

Reklama
Chcesz więcej?