21-letnia cosplayerka może zmienić się w każdego, a oto jej 10 najlepszych transformacji!

Z biegiem lat Disney przywraca naszym ulubionym klasykom odrodzenie remake’ów, ale to nie jedyne – poznaj Ksenię Perovę, 21-letnią cosplayerkę z Rosji. Perova zajmuje się cosplayem od 2014 roku, a dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom w połączeniu z kunsztem artystycznym stworzyła gigantyczną stronę na Instagramie z 40,3 tys. obserwujących.

„Mój pierwszy konwent Ava Expo 2014 zrobiłam Oswina Oswalda.” – pisze na swoim koncie: „To było bardzo dziwne i urocze dla mnie, gdy ludzie poprosili o zrobienie selfie.” Ale wystarczy rzucić okiem na jej zdjęcia i zrozumiecie dlaczego stała się taką sensacją. Od Kim Kolwiek do gnijącej panny młodej, młoda artystka przywraca każdemu bohaterowi życie z oszałamiającym realizmem.

Podczas gdy młoda kobieta zdaje się mieć naturalny talent, napisała, że ​​nie pamięta, co dokładnie zainspirowało ją do rozpoczęcia cosplayu: „Myślę, że inspirowali mnie inni cosplayerzy. Znalazłam fajne zdjęcia na stronach internetowych i chciałam zrobić coś tak fajnego, jak to co widziałam.”

Każdy z wyglądów Perovy jest genialny, ale pisze, że jej ulubionym cosplayem była jak dotąd Arya z Gry o Tron: „To było interesujące, że ją stworzyłam i jest jedną z moich ulubionych postaci z Gry o Tron. Mavis ma prosty kostium, ale bardzo lubię ją grać.”

Jeśli chodzi o przyszłość, cosplayerka nie może się doczekać stworzenia kostiumu dla swojej ukochanej postaci z dzieciństwa, Mulan, „Muszę kupić nowe materiały, bo chcę, żeby ten cosplay był idealny.”

1. Mavis, Hotel Transylwania

2. Frodo, Władca Pierścieni

3. Wendy, Wodogrzmoty Małe

View this post on Instagram

Welcome to Gravity Falls 🌿 Soo, what if Wendy was a real girl? Wendy is so cool, I really wanted to try her look! I want to make Mabel too 🍬 I also have a BIRTHDAY next week 🎉🎉🎉 Hope it will be cool :D If you want to support me and my art and help me to create more high-quality works for you, you can do it on my ko-fi page ☕☕☕ The link is in my profile. I'll be really thankful and happy ❤️ 😊 Wig: @evahairofficial Use a discount code EVA9OFF for $9 off ✨ Lenses: @ttd_eye Use a discount code 'noaxaon' to save 10% ✨ #gravityfalls #gravityfallscosplay #wendy #wendycosplay #redhead #cartoon #cartooncosplay #disney #lenses #wig #cosplay #costest #cosplayer #makeup #sidebyside #cosplayvscharacter

A post shared by Ksenia Perova (@noaxaon) on

4. Arya Stark

5. Mantis. Strażnicy Galaktyki

6. Bella, Piękna i Bestia

Reklama

7. Wednesday, Rodzina Addamsów

8. Kim Kolwiek

9. Królewna Śnieżka, Ralph Demolka 2

10. Victoria Everglot, Gnijąca panna młoda

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu