21 zabawnych zdjęć psów uchwyconych przez fotografa ulicznego!

Kiedy nie ratuje życia podczas pracy jako sanitariusz, Chris Porsz z Peterborough przynosi ludziom radość i niekończącą się rozrywkę, wyrażając się przez obiektyw aparatu. Cztery dekady spędził podróżując po całym świecie i uwieczniając najbardziej szczere sceny, jakie ma do zaoferowania z udziałem najlepszych przyjaciół człowieka. Zapomnij o oświetleniu studyjnym i profesjonalnym portrecie wykonanym w setkach prób, Porsz uchwycił psy w ich prawdziwych kolorach: są ekscentryczne, zabawne i prezentują swoje unikalne osobowości podczas pielęgnacji, noszenia w torebce, a nawet prowadzenia ciągnika.

66-letni fotograf-amator umieścił swoje najlepsze znaleziska w kolekcji ponad 200 uroczych zdjęć zatytułowanych „Barking!”, która zawiera psy wszystkich kształtów i rozmiarów w najbardziej wykwintnych strojach, z zabawnymi minami, wykonującymi najbardziej nieoczekiwane fotobomby lub interakcje z ich właścicielami. „Podobnie jak ludzie, psy są osobnymi osobowościami, bardzo ciekawskimi, zarówno nieśmiałymi, jak i odważnymi.” – powiedział Porsz.

Kto nie pokochałby książki pełnej zabawnych i charyzmatycznych psów z różnych stron świata? Oto wyjątkowa okazja, by zajrzeć do tego niesamowitego hołdu naszym najbardziej lojalnym czworonożnym przyjaciołom.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu