23 zabawne stylizacje mamy i córki, które naśladują gwiazdy z czerwonego dywanu!

Alya Chaglar z Turcji jest utalentowaną artystką i matką, która zasłynęła na Instagramie dzięki kreatywnym zdjęciom swojej uroczej córeczki Stefani.

Alya, znana również jako „seasunstefunny” na Instagramie, uwielbia spędzać czas z córką i ubierać Stefani w piękne i kreatywne stroje. Około rok temu odkryliśmy, że Alya i Stefani robią zabawne i artystyczne portrety z „sukienkami” wykonanymi z kwiatów, warzyw i owoców. Teraz zrobiły serię zdjęć, które odtwarzają kreacje znanych celebrytów z czerwonego dywanu.

„Pewnego dnia natrafiłam na zdjęcie Rihanny w niebieskiej sukni Molly Goddard i postanowiłam powtórzyć jej wygląd mody dla mojej córki, używając różnych materiałów, które miałam pod ręką.” – powiedziała Alya. „Publikacja tego zdjęcia stała się bardzo popularna w mediach społecznościowych, dlatego też zrobiłam całą serię zdjęć inspirowanych gwiazdami i opublikowałam je pod hashtagiem #ahStefani.”

„Aby odtworzyć wygląd gwiazdy, potrzeba około 10-30 minut, nie używamy nic poza plastikiem, papierem, folią cynową i innymi materiałami, które można znaleźć w domu, oraz zszywaczem do zlepiania kawałków.”

Stefani, która ma teraz 5 lat, mówi, że uwielbia wszystkie dotychczasowe wyglądy gwiazd i nie może wybrać ulubionego. Już biegle włada językiem rosyjskim, angielskim i tureckim, chciałaby zostać projektantką mody, gdy dorośnie.

1. Rihanna

2. Nicki Minaj

3. Meghan Markle

4. Cardi B

5. Lady Gaga

6. Jennifer Lopez

Reklama

7. Rita Ora

8. Millie Bobby Brown

9. Vanessa Hudgens

10. Projekt Eddy Gimnes

11. Rihanna

12. Katy Perry

13. Jennifer Lopez

14. Romee Strijd

15. Lady Gaga

16. Naomie Harris

17. Naomi Watts

18. Zendaya

19. Eugenia z Yorku

20. Julia Roberts

21. Zendaya

22. Kendall Jenner

23. Selena Gomez

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu