23 zwierzęta-albinosy, które wyglądają jak z bajki!

Albinizm zawsze był cudem w społeczeństwie ludzkim i fascynujące jest to, że ten cud znajduje się także w królestwie zwierząt. To rzadki widok, powodujący, że skóra, włosy i oczy mają niewielki lub żaden pigment, co powoduje, że wszystko na ciele wydaje się białe. Jest to spektakl tak wspaniały wizualnie, że nigdy nie zawodzi, sprawiając, że szczęki ludzi opadają, a nawet bardziej zaskakuje, gdy widzimy zwierzę, które wygląda tak nadzwyczajnie.

Uważamy, że to piękno powinno zostać zaprezentowane światu, ponieważ te zwierzęta są tak spektakularne, że wyglądają tak, jakby pochodziły z bajki.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

View this post on Instagram

I’m Elfie, the new puppy! This is the first picture mom ever saw of me. How could she not fall in love? Thank you to @jamies_fosters for the post that helped me find my forever home! . You’ve probably noticed that I’m very different. I’m an albino English Setter who was rejected along with my two brothers by a breeder who wanted hunting dogs with spots. Lucky for us, we were all rescued by @muddypawsrescuenyc and brought to NYC. Please follow @elfie_ever_after to learn more about me! . #englishsetter #englishsettersofinstagram #englishsetterpuppy #englishsetterlove #albinodog #albinodogsofinstagram #albinoanimals #muddypawspack #rescuedog #rescuedognyc #rescuedogsofinstagram #rescuedismyfavoritebreed #dogsofnyc

A post shared by Kim Black (@madamblackandcats) on

10.

11.

12.

13.

14.

Reklama

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

Reklama
Chcesz więcej?