25 brutalnie szczerych ilustracji pokazujących realia długotrwałych związków!

Miłość jest w małych rzeczach. A Amanda Oleander, artystka z Los Angeles, uchwyciła te momenty w swoich ilustracjach. Czerpiąc inspirację z własnego romantycznego związku i zbierając wspomnienia bliskich jej osób, Amanda doskonale pokazuje, jak wygląda miłość, gdy nikt nie patrzy.

Amanda obecnie spotyka się z Joey’em Rudmanem. „On występuje na większości moich rysunków.” – powiedziała artystka „Jesteśmy razem od prawie 3 lat, jest najsłodszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam.” Artystka opisuje więź między nimi jako czystą magię. „Zanim poznałam Joey’a, gdyby ktoś powiedział mi, że ich miłość i związek są jak nasze, nie uwierzyłabym że to jest możliwe!”

„Fascynuje mnie sposób, w jaki ludzie zachowują się za zamkniętymi drzwiami, intymne chwile, których nigdy nie widzimy. Są to chwile, których naprawdę nie można udokumentować, ponieważ gdyby tak było, zmieniłoby to sposób, w jaki zachowywała się dana osoba.”

Oleander twierdzi, że każdy jej rysunek jest inspirowany inną koncepcją. „Chciałabym, aby widzowie zabrali ze sobą poczucie pewności i uznania dla prostych chwil w życiu.”

Amanda od dziewięciu miesięcy rysuje codziennie, pracując jednocześnie nad trzema dużymi obrazami i robiąc ilustracje.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Reklama

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Reklama

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Reklama
Chcesz więcej?