26 przerażających komiksów amerykańskiego artysty, które są dziwnie fascynujące!

Czy badając nowe treści na Instagramie, często zdarza ci się natknąć na konta z bardzo konkretnymi treściami, które mogą cię zdenerwować? Ale jednocześnie jest to tak fascynujące, że nie możesz zmusić się, by nie patrzeć? Cóż, na dobre i na złe, mamy dla was specjalną ucztę.

Chcielibyśmy zaprezentować młodego amerykańskiego artystę 24-latka, Huntera Scheiderer z Los Angeles, który rysuje dziwne i przerażające komiksy 4-panelowe, które są hipnotyzujące. Haczyk jest taki, że jego opowiadania są całkowicie absurdalne, prawdziwe perły mrocznego humoru. Z prawie 100 tysiącami obserwatorów na Instagramie, Hunter zdaje się być nieprzewidywalny w swojej sztuce, która przeczy zdrowemu rozsądkowi.

Może zastanawiasz się, co skłania artystę do tworzenia tych krótkich opowieści grozy? A odpowiedzią jest jego niepokój społeczny, zło, które rozpowszechniło się wśród artystów po dwudziestce. Według Huntera najważniejsze jest to, że coś prostego można zamienić w coś bardzo interesującego za pomocą dziwactwa.

Nie ma wątpliwości, że ten artysta znalazł już swój własny styl, a poniżej znajdują się niektóre z jego prac, które mamy nadzieję, że ci się spodobają!

Instagram: @hunter.slugdaddy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu