30 najbardziej śmiesznych i kreatywnych zdjęć z Mikołajem w centrach handlowych!

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w centrum handlowym to rytuał, który niektórzy kochają, a niektórzy nienawidzą, ale i tak dzielnie to robią w okresie świąt. Aby posadzić dzieci na kolanach Świętego Mikołaja i zrobić to urocze zdjęcie, które można umieścić na kartkach świątecznych, aby zadowolić dziadków, trzeba ciągle słuchać tę samą świąteczną muzykę i czekać w kolejce wraz z dziesiątkami innych rodzin w tej samej sytuacji, gdy dzieci są już zmęczone. Ale to prawdopodobnie nic w porównaniu z tym, czym jest ta praca dla mężczyzny przebranego w kostium Mikołaja.

Każdy, kto zakłada czerwony aksamitny garnitur i gra ukochaną rolę Ojca Bożego Narodzenia, musi być naprawdę życzliwą i cierpliwą duszą. Trzeba by było, aby szerzyć świąteczną magię wśród setek dzieci z rzędu, w tym oswajania tych, którzy woleliby być gdziekolwiek indziej. Ale oto niektóre sytuacje, których prawdopodobnie nie było w ofercie pracy.

Zobacz, jak profesjonalni wykonawcy Mikołaja radzą sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami na tych zdjęciach i oceń swoich ulubionych w komentarzach!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu