30 najlepszych zdjęć psów z kolekcji Kristýny Kvapilová!

Kristýna Kvapilová jest fotografką, podróżnikiem i graczem frisbee z Czech. Ma 21 lat i jest dumną posiadaczką Canona 5D Mark IV.

„Kiedy odchodzę od pracy przy komputerze, często można spotkać mnie gdzieś w drodze, podróżując i odkrywając świat z moim pięknym siedmioletnim owczarkiem australijskim Charliem, który jest moim osobistym nauczycielem, a także najlepszym i najwierniejszym modelem jakiego kiedykolwiek miałam! Jest to tak zwany profesjonalny model psa, który potrafi wykonywać wiele sztuczek.” – opowiada młoda fotografka.

„Naprawdę zmienił całe moje życie… Jestem fotografem tylko dzięki niemu i jestem z tego bardzo zadowolona. Zawsze był bardzo cierpliwy i wiele się od niego nauczyłam.”

„W fotografii skupiam się przede wszystkim na zwierzętach domowych, a moim celem jest sprawienie, aby zdjęcia wyglądały jakoś bardziej wyjątkowo niż podstawowe zdjęcia zrobione w ogrodzie. Chcę przynieść elementy estetyczne, wspomnienia lub wiadomość, która może mi pomóc w komunikowaniu się ze światem zewnętrznym. Lubię uchwycić prawdziwą naturę psów na moich portretach, ich osobowości.”

„Ale to, co lubię najbardziej, to połączenie podróży, psów i fotografii. Nie chodzi tylko o fotografię, ale także o przygodę: spanie w namiocie, brudzenie łap i po prostu chodzenie po zapierającej dech w piersiach naturze.”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Reklama

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Reklama

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Chcesz więcej?