30 zabawnych zdjęć „przed i po” przedstawiające zmiany życia po urodzeniu dzieci!

Jako ktoś, kto nie ma szczególnie silnej potrzeby posiadania dzieci, często słyszy się takie rzeczy: „to doświadczenie całkowicie zmieniające życie”, „twoje priorytety będą wywrócone do góry nogami” i „nic nie może opisać uczucia, które odczuwasz, gdy po raz pierwszy trzymasz na rękach własne dziecko”.

Teraz ani przez chwilę nie wątpimy, że akt prokreacji spełnia jedną z najbardziej podstawowych i fundamentalnych ludzkich potrzeb i wywołuje niesamowite i radosne emocje, które tylko rodzic może naprawdę zrozumieć.

Jednak, chociaż rodzicielstwo jest z pewnością niesamowite, satysfakcjonujące i zmieniające życie, może również mieć swoje żniwo! Od spokojnych, romantycznych, kochających zabawę i wolnych par wcześniej, po wzburzonych, zestresowanych i poplamionych wymiocinami rodziców, te zdjęcia zabawnie podkreślają niektóre zmiany, które przechodzą wszyscy rodzice – i chociaż z pewnością powiedzą, że to było w 100% tego warte – nie jesteśmy jeszcze przekonani.

Trend „przed i po rodzicielstwie” zapoczątkował czterdziestoletni tata z Brooklynu, Mike Julianelle, który prowadzi stronę na Instagramie „Got Toddlered”, a także ma popularny blog dla rodziców, na którym dzieli się swoimi doświadczeniami z bycia ojcem dwóch szalonych synów.

Instagram: @gottoddlered

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu