30 zabawnych zdjęć rodziny, zrobione przez znudzoną mamę!

Kate Weiland jest szczęśliwą matką trójki dzieci i twórcą świetnej (i absolutnie absurdalnej) serii fotografii „Nasz rodzinny kąsek” (#ourfamilybites).

„Zawsze byłem wielkim zwolennikiem sztuk pięknych i przez wiele lat uczyłam się Dramatu i Tańca, chciałam także wejść w świat fotografii.” – opowiada Kate. „Technika fotografii z przymusową perspektywą była dla mnie szczególnie interesująca – wiedziałam, że fajnie byłoby rozpocząć serię, w której nasza rodzina mogłaby spojrzeć za siebie i po prostu się pośmiać. Pomysły na stylizację są nieskończone i chętnie stworzę i przedstawię nowe projekty.”

„Mój najnowszy projekt obejmuje jedzenie i moją rodzinę, więc często widać, jak trzymam różne smakołyki przed obiektywem aparatu, próbując ubrać moją rodzinę w wyjątkowe stroje z jedzenia. Po tym, jak nasze zdjęcie z sushi stało się popularne, pomyślałam: no cóż, ludzie to polubili – więc będę kontynuować projekt z inną kuchnią. W pełni rozumiem, że niektórzy uważają serię za „niesmaczną”, ale kiedy ludzie mówią o mojej pracy, dostaję falę energii. Jak to się mówi – nigdy nie pozwól, aby opinia innych wpłynęła na twoją pracę.”

„Prawdę mówiąc, najtrudniejszą częścią procesu jest powstrzymanie się od zjedzenia rekwizytów przed ukończeniem sesji.” – dodaje kreatywna fotografka. „Trochę zarobiłam na tym projekcie, ale wszystko jest tego warte, ponieważ #ourfamilybites był najlepszym mordercą nudy!”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Reklama

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Reklama

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Chcesz więcej?