Artysta ilustruje codzienne życie ze swoją żoną w komiksie, zobacz galerię!

Uwielbiamy komiksy autorstwa izraelskiego artysty Yehudy Adi Devira! Oto galeria przedstawiająca uroczą relację jego z żoną Mayą. Przedstawiamy migawki z domowego szczęścia, jakim dzieli się ta utalentowana para.

„Moją inspiracją jest moje codzienne życie z żoną.” – powiedział Yehuda. „To nasza seria komiksowa. Oparta jest na chwilach z prawdziwego życia, które nam się przytrafiły i które zainspirowały mnie do tworzenia zabawnych wspomnień w formie ilustracji”.

Kto wiedział, że małżeństwo może być tak zabawne? Romans przed ślubem był prezentowany jako szczyt romantyzmu, ale uważamy, że codzienna miłość, którą ci dwoje dzielą, od dziwnych przyzwyczajeń i dziwactw do po prostu pomagania sobie nawzajem w noszeniu zakupów, jest o wiele bardziej romantyczna w swojej prostocie i trwałe piękno. „Moja żona, Maya, i ja jesteśmy razem od prawie 8 lat”, powiedział nam Yehuda. „Spotkaliśmy się dawno temu podczas służby wojskowej, a po długim okresie przyjaźni, zaczęliśmy się umawiać i pobraliśmy półtora roku temu.”

Maya jest artystką i współpracuje z mężem, tworząc serię „Jeden z tych dni”. „Proces pracy to ja i moja żona, Maya, razem. Zwykle po tym, jak stanie się coś ciekawego, zacieśniamy koncepcję i robimy kilka szkiców kompozycji „- powiedział Yehuda. „Potem siadam i zaczynam pracę. Kiedy kończę, Maya dodaje swoje sugestie dotyczące poprawy, sugerując kolor, typografię i tak dalej. Cały ten proces trwa nie dłużej niż jeden dzień. ”

Yehuda ma duże i różnorodne portfolio rysunków i komiksów, uwielbia sztukę i spełnia swoje marzenie. „Zacząłem korzystać z życia w bardzo młodym wieku i miałem szczęście żyjąc z mojego największego hobby” – powiedział. „Scena artystyczna w Izraelu naprawdę rośnie i jestem dumny z tego, że należę do społeczności utalentowanych i wyjątkowych artystów w mojej ojczyźnie.”

„Chciałem bardzo podziękować wszystkim naszym fanom i miłości, którą otrzymujemy. Dzięki nim możemy nadal tworzyć „Jeden z tych dni” i sprawić, że świat stanie się szczęśliwszym miejscem! „

#1 Wszystko co mogę zrobić, ona zrobi lepiej

#2 Miłość boli!

#3 „She’s Got My Back”

#4 Moja druga połowa

Reklama

#5 Stary człowiek Yehuda…

#6 „Knocking On Heavens Door”

#7 Podnoszenie ciężarów

#8 Moje urodziny

#9 Nikt nie jest idealny

Reklama

#10 Pracoholik

#11 Nowy Rok

#12 Karaoke!

#13 „Juicerstein”

#14 Kupiła mi prezent…

#15 Impreza!

Reklama
Chcesz więcej?