Artysta postanowił zmienić poglądy na temat kobiet o dużych rozmiarach!

Przez całą historię mieliśmy wszystkie możliwe wersje „idealnego” ciała, a najwyższy czas, abyśmy się zgodzili – piękno ma wszystkie kształty i rozmiary, a najbardziej atrakcyjna jest sztuka komfortu i pewności siebie we własnej skórze. Niemniej jednak najpopularniejsze media wciąż umieszczają obrazy idealnego ciała w naszych mózgach, a presja na dostosowanie się do nich jest silna.

Brazylijski artysta Eduardo Santos, znany jako Edull, cieszy się okrągłościami i chce, aby cały świat to wiedział. Wykorzystując swój niewiarygodny talent, zamienia on swoje codzienne, plus-size modelki w słodkie animowane postacie. Robiąc to, co kocha, nie tylko daje moc dziewczętom z nadwagą, aby docenić ich ciała, ale pomaga rozprzestrzeniać przesłanie pozytywnego myślenia i zwalczać uprzedzenia ukształtowane przez dzisiejsze społeczeństwo.

„Zawsze lubiłem grube dziewczyny, a także cierpiałem z powodu uprzedzeń, które czuły. W końcu odkryłem sztukę jako sposób na pokazanie światu, że grubsza kobieta jest normalną kobietą, równie piękną jak wszystkie inne. „- powiedział artysta.

Umieszczając pulchne kobiety w świetle reflektorów dzięki swoim rysunkom i ilustracjom, Eduardo stworzył swój wyobrażony świat rozmiarów, w którym wszyscy są mile widziani. Przyjmuje zlecenia od kobiet z całego świata i stworzył dużą kolekcję dzieł sztuki, które celebrują piękno kobiet.

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?