Artysta próbował narysować swojego psa, ale przypadkowo zaczął tworzyć arcydzieła!

Nigdy nie wiesz, co stanie się popularne w tym zwariowanym świecie internetowym. Możesz spędzić miesiące, tworząc coś niesamowitego, wykorzystując całą swoją pasję, umiejętności i cierpliwość, a w zamian otrzymasz nic wielkiego. Możesz też nakreślić krótki zarys swojego psa i znaleźć się na pierwszych stronach wszystkich publikacji.

Tak stało się z Jayem Cartnerem, który rysuje i maluje od 25 lat. Okazuje się, że jego najpopularniejsze dzieła, które ludzie naprawdę chwalą, to takie, które można znaleźć na serwetce lub na marginesach szkolnego podręcznika!

„Mój mąż, Grady i ja mamy 3 emerytowane charty wyścigowe – Stanleya, Stuarta i Kitty.” – powiedział Jay. „Tworzę sztukę od pierwszej klasy, gdy miałem 5 lat. Nikt nigdy tak naprawdę nie interesował się moimi poważnymi sprawami, ale moje głupie gryzmoły sprawiają, że ludzie się uśmiechają! Rysuję od lat, a charty są idealnymi modelami.”

Jay postanowił się trochę zabawić, rysując dziwne pozy Stanleya, a ludzie je pokochali! „Stanley był moim pierwszym chartem. On ma 8 lat. Zaadoptowałem go 6 lat temu i był tak wspaniały, że prawie natychmiast zacząłem wspierać emerytowane charty. On jest absolutnym głuptaskiem! Uwielbia ciasteczka i nie znosi ćwiczeń. Urodził się, by siedzieć na kanapie, w rzeczywistości może być bardziej leniwcem niż chartem! Robi najbardziej niezręczne ruchy i pozy, kiedy krąży po ogrodzie i jest niesamowicie fajnie go rysować! Uwielbia wszystkich, których kiedykolwiek spotkał i cieszy się, że jest w centrum uwagi pod każdym względem.”

Jay wyjaśnił, że wszystko zaczęło się od stresującego dnia, dlatego postanowił poświęcić kilka minut na naszkicowanie Stanleya w dziwnych pozach. „Udało mi się rozśmieszyć i opublikowałem te szkice na Facebooku, na wypadek gdyby ktoś inny mógł się uśmiechnąć. Nie miałem pojęcia, że ​​będą tak popularne!”

„Myślę, że ludzie je lubią, ponieważ wszystkie nasze zwierzęta mają tak wspaniałe indywidualne osobowości, a te gryzmoły ilustrują te osobowości w prosty i przyjemny sposób. Kiedy ludzie zlecają mi rysowanie swoich psów (czasami też koty, konie, świnki morskie, gekony i dzieci) uwielbiam z nimi rozmawiać o ich zwierzętach i ich wyjątkowych cechach i staram się, aby ich osobowości świeciły przez rysunki.”

„Myślę również, że nasz obecny świat jest pełen stresu i negatywnych doświadczeń. Powiedziano mi, że moje rysunki to krótka ucieczka od miażdżącego ciężaru istnienia. Rozumiem, że mój styl nie jest dla wszystkich i jest to w porządku! Sztuka jest subiektywna! Cieszę się, że potrafię sprawić, że ludzie się uśmiechną!”

Instagram: @flat_dog_doodles

Jay rysuje również zwierzaki innych ludzi:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu