Artysta rasowo przerobił 11 kreskówek, a wynik jest zadowalający!

Podczas gdy niektórzy artyści zmieniają strój lub nadają nową fryzurę bohaterom kreskówek, to uchwycenie wyjątkowo odmiennego „wyczucia” postaci może być prawdziwym wyzwaniem.

Artyście Tyronowi Handy udało się to osiągnąć, przerabiając klasyczne kreskówki, takie jak Simpsonsowie i Family Guy, na czarnoskóre postacie i zrobił to tak dobrze, że ludzie namawiają wytwórnie do tworzenia takich kreskówek w prawdziwym życiu. „Większość przeróbek, które widzę, to ludzie, którzy zakładają markowe ubrania i biżuterię postaciom i zmieniają ich kolor skóry. Moje odtworzenia wyglądają tak, jakby mogły być równoległymi wersjami postaci.” – powiedział Tyron.

„Nie ma zbyt wielu kreskówek, które wydawały mi się dobrze reprezentowane – większość czarnych postaci w kreskówkach i serialach telewizyjnych to stereotypowe postacie i najlepsi przyjaciele białej postaci głównej. Czarnoskóre dzieci muszą widzieć więcej swoich wyobrażeń w mediach.”

Te nowe wyobrażenia o kreskówkach są pobocznym projektem cotygodniowego komiksu Tyrona. „Apple Dapple Tactics” opiera się na głównej postaci Ty, inżynierowi systemów Coca-Coli (chociaż jego mama mówi, że nie ma pracy) i jego skomplikowanych związkach.

Oto Tyron Handy, rysownik, ilustrator i artysta komiksowy z Filadelfii

1.

2.

Reklama

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

Reklama
Chcesz więcej?