Artysta w 12 ilustracjach opowiada szczerą historię o stracie!

Chociaż wszyscy wiemy, że nic nie trwa wiecznie i że wszyscy jesteśmy istotami śmiertelnymi, nasze zachowanie, gdy tracimy kogoś, kto jest nam bliski, pokazuje, jak bardzo nie jesteśmy tego świadomi. Zwykle zapominamy o naszej śmiertelności i bierzemy wszystko za pewnik, ale kiedy ktoś, kogo kochamy, odchodzi na zawsze, nie możemy sobie z tym poradzić. W końcu radzenie sobie ze stratą jest zawsze druzgocące. Pewien artysta z Filadelfii postanowił zilustrować, co się dzieje, gdy nagle coś tracimy i nie możemy tego zaakceptować.

Tom Booth jest ilustratorem, autorem, a także dyrektorem artystycznym, którego prace są powszechnie uznawane w dziedzinie sztuki. Jest autorem i ilustratorem uznanych przez krytyków tytułów, takich jak „This Is Christmas”, „Day at the Beach” i „Don’t Blink!”. Jego najnowszy projekt zawiera nostalgiczne i marzycielskie ilustracje, które przynoszą nam sentymentalne uczucia. Te ilustracje opowiadają nam przejmującą historię o stolarzu, który nie może pozwolić odejść głęboko ukochanej osobie. Biedny stolarz rzeźbi ją w drewnie, by zachować ją w pamięci.

Artysta pozwala nam rzucić okiem na przełomową historię, która wkrótce zostanie opublikowana. „To osobisty projekt z dużą historią, którą zamierzam opublikować. Nadal nie chcę powiedzieć, w jakim formacie zostanie opublikowany, a także nie chcę ujawniać pełnej historii, więc powiem tylko, że to opowieść o stracie.” – powiedział Booth.

Tom zaczął rysować, gdy miał zaledwie 5-6 lat jako sposób na kopiowanie swojego starszego brata. Ciężko pracował, aby nadążyć za nim, a kiedy poszedł do college’u, miał zaszczyt robić bajki do swojej pracy. Chociaż początkowo postanowił wybrać inną ścieżkę i studiował historię jako swoją specjalizację, nie zapomniał o swojej stronie artystycznej i cały czas tworzył kreskówki. Doprowadziło go to do niesamowitych rzeczy i teraz może z dumą nazywać siebie dyrektorem artystycznym.

Instagram: @tomwilltell

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu