Artysta wyobraził sobie jak zachowują się zwierzęta, gdy nikt na nie patrzy!

Julien Tabet i jest młodym Francuzem, który tworzy sztukę na komputerze. „Nie jestem pasjonatem Photoshopa, ponieważ nie wierzę, że oprogramowanie może być pasją.” – artysta mówi sam o sobie. „Jednak fascynuje mnie wyobrażanie tego, co jest nieprawdopodobne. Uwielbiam zaskakiwać ludzi. Czuję, że mogę zaoferować coś świeżego ich życiu i wyrwać ich z nudnej rutyny, oferując perspektywę.”

„Moje prace dotyczą głównie zwierząt z wielu powodów.” – opowiada Julien. „Zwierzęta różnią się od ludzi, ponieważ są o wiele bardziej pokorne i niewinne. Ale najbardziej podoba mi się to, że mogą być tajemnicze ze względu na swoją anonimowość. Uwielbiam śnić, jak zwierzęta zachowują się, gdy ich nie obserwujemy, trochę jak w filmie Toy Story.”

„Mam 21 lat. Od 21 lat cieszę się obserwując moje otoczenie, jednak po 21 latach też zmęczyłem się i znudziłem tym, co mnie otacza – więc stałem się kreatywny. Rok temu bawiłem się manipulując zdjęciami wszelkiego rodzaju, by zabić nudę, a dzisiaj piszą o tym artykuł. To szaleństwo!”

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?