Artystka tworzy zabawne i kolorowe ilustracje, aby śmiać się z problemów kobiet!

„Dziewczyny! Śmiejmy się razem z naszych okropnych problemów z wizerunkiem ciała, lęków i problemów związanych z przemyślaniem.” – głosi Rachel Lev, francuska kreatywna artystka. „Zbyt gruba, zbyt chuda, zbyt okrągła, zbyt płaska, za dużo pizzy, za mało jogi – wszystkie jesteśmy idealne i piękne, i spróbujmy to zapamiętać!”

„Tworzę śmieszne i kolorowe ilustracje, aby opisać niektóre z mojego codziennego życia.” – dodaje Rachel. „Moja praca koncentruje się na wspomnianych wcześniej problemach z niską samooceną i niszczącym obrazem ciała, z którym boryka się obecnie wiele dziewcząt. Inspirowane życiem młodych kobiet, te ilustracje przedstawiają autodestrukcyjną stronę naszego umysłu, ale z humorem, kolorami, miękkością i ironią. Im bardziej pokręcony jest nasz umysł, tym zabawniejsze są ilustracje!”

„Królowe dramatów, nie wahajcie się i podzielcie się ze mną swoimi najgorszymi zmaganiami – stworzymy z nich świetne dowcipy! Dla mnie pozytywność ciała jest mantrą – moja praca zachęca do miłości do siebie i silnej pozycji kobiet. Wszyscy powinniśmy się śmiać z naszych małych problemów, czy to dużych, czy małych, ponieważ wszyscy mamy te same problemy.”

Instagram: @rachel__lev

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu