Artystka współpracuje ze swoimi dziećmi, aby tworzyć pomysłowe ilustracje!

W 2015 roku ilustratorka Ruth Oosterman wraz ze swoją córką Eve stworzyła serię artystyczną „Współpraca z moim małym dzieckiem”, która stała się popularna, a od tego czasu na świat przyszedł jej syn, Theodore, który dołączył do przygody.

„Ta wspólna przygoda zmieniła moje życie i to, kim jestem jako matka, wzmacniając więź komunikacji, zaufania i wyobraźni zabawy między moimi dziećmi a mną, a także zmuszając mnie do ciągłego rozwoju jako artysty po prostu będąc świadkiem niezachwianego piękna moich dzieci jak tworzą bez zwątpienia.” – opowiada Ruth.

„Chciałabym podzielić się z wami kilkoma naszymi najnowszymi współpracami. Mamy nadzieję, że zainspiruje cię to do kontynuowania i dzielenia się swoimi pasjami z następnym pokoleniem i przekonania się, jak niesamowite może być to doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych.”

Niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę, sztukę, sport, inżynierię, naukę czy cokolwiek innego, twoje serce śpiewa, wykorzystując go jako pomost do dziecka i pokazując im, jak ważne jest trzymanie się swoich pasji bez względu na wiek! I oto przesłanie, które głosi ta kreatywna mama.

Reklama

Chcesz więcej?