Autystyczny mężczyzna w końcu zrobił sobie wymarzony tatuaż, po tym jak wiele salonów mu odmawiało!

To opowieść o Buzzie, który dąży do spełnienia swoich marzeń. Buzz jest 23-letnim mężczyzną, u którego zdiagnozowano autyzm i od lat pragnął tatuażu. Jednak wiele salonów, do których zaprowadziła go mama, odmówiło mu tatuowania.

„Jako dziecko uwielbiał zmywalne tatuaże i był wściekły, gdy znikały.” – powiedziała mama Buzza, Sandi Green. Wspomniała, że jej syn wielokrotnie prosił o prawdziwy, ale powiedziała mu, że będzie musiał poczekać, aż będzie starszy. Jego marzenie stało się rzeczywistością podczas jego 23 urodzin.

Nawet lekarz Buzza popierał ten pomysł. Ale kiedy Sandi zaczęła zabierać Buzza do lokalnych salonów tatuażu to albo im odmawiali, albo notowali za bardzo wysokie ceny. Powiedziała, że ich reakcja była zrozumiała, ponieważ jej syn ma 190 cm wzrostu i waży 90 kg i nie było jasne, jak zareaguje na igłę.

Kontynuowali poszukiwania, aż do spotkania z Pat Masga w Northwest Inkorporated.

„Kiedy przybył Buzz, miał ogromny uśmiech. Od chwili, gdy go poznałem powiedziałem sobie, że zrobię mu każdy tatuaż – obojętnie czego by chciał.”- powiedział Masga. „Czy zajęłoby mi to pięć, czy więcej sesji, byłem gotów to zrobić. Siedział jak mistrz, nie narzekał i… zrobiliśmy to!”

Buzz wytatuował sobie Tommy’ego z serialu Nickelodeon z 1990 roku „Pełzaki” i nie mógł być bardziej szczęśliwy. Masga napisał post na Facebooku o swoim spotkaniu na stronie sklepu i stał się popularny, generując aż 377 000 polubień i 165 000 udostępnień.

Reklama

Chcesz więcej?