Bezdomny kotek zaprzyjaźnia się z samotnym psem!

Mohammad Alaa Jaleel, lepiej znany jako Koci Człowiek z Aleppo, zapewnia schronienie dla kotów, które zostały z powodu wojny w Syrii. Jego dom, w którym mieszka około 80 kotów, właśnie stał się domem dla mało prawdopodobnej przyjaźni między psem a kotem, która odnalazła ich brakujące elementy w sobie.

Niedawno Mohammad spotkał bezdomnego psa i zaczął się nim zajmować. Po odkryciu, że jest w ciąży, Alaa porzucił swój pokój, aby ciężarna suczka mogła wygodnie odpocząć. Kilka tygodni temu pies, którego ostatecznie nazwali Amira, zaczął rodzić. Niestety wszystkie trzy szczeniaki urodziły się martwe.

„Byliśmy smutni i zszokowani… Daliśmy jej pluszowego misia i próbowaliśmy ją przytulać, ponieważ była bardzo smutna.” – powiedziała Alessandra Abidin, wolontariuszka grupy ratowniczej.

Wtedy Junior, kotek, którego wzięli z ulicy, zauważył misia i postanowił podejść do niego i przytulić, razem z psem. Junior powoli udał się do Amiry. Potem pocierał pyszczek Amiry, więc tak rozpoczęła się ich piękna przyjaźń. Odrzucili misie i zajęli się sobą.

„Znaleźliśmy ich bawiących się razem, a kociak wspiął się na jej plecy i to spodobało się Amirze, a nawet wydawało się, że się uśmiechała.” – powiedziała Alessandra. Dzielą się jedzeniem, bawią się, a nawet drzemią razem. Oboje mieli trudny start, ale pokonali niszczycielski smutek słodką miłością.

Oto Amira, pies, który został niedawno uratowany z ulic Aleppo w Syrii

Kiedy przywieźli ją do domu, zbawcy Amiry zauważyli, że psina jest w ciąży. Niestety wszystkie trzy szczeniaki urodziły się martwe

Reklama

Ale Junior, kotek, którego zabrali z ulicy, zauważył przytulanki, z którymi Amira spędzała czas

Junior powoli podszedł do łap Amiry

Potem ocierał się o twarz Amiry i tak rozpoczęła się ich piękna przyjaźń

Teraz dzielą się jedzeniem

Reklama

I śpią razem

Junior stał się szczeniakiem, którego Amira nigdy nie miała

I wszystko robią razem

„Znaleźliśmy ich bawiących się razem, a kociak wspiął się na jej plecy i to spodobało się Amirze, a nawet wydawało się, że się uśmiechała”

Obaj mieli trudny start, ale pokonali niszczycielski smutek słodką miłością

Reklama
Chcesz więcej?