Brazylijski dentysta podróżuje, by leczyć zęby biednych ludzi za darmo, a oto 30 transformacji!

Każdy może być codziennym superbohaterem, bez względu na zawód. Idealnym przykładem, który pokazuje, że to powiedzenie jest praktyczne, jest brazylijski dentysta Felipe Rossi. Założył organizację pozarządową Por1sorriso i podróżuje po świecie, przynosząc uśmiech niektórym najbiedniejszym ludziom na świecie. On i jego koledzy naprawiają zęby osób o niskich dochodach za darmo.

Zebraliśmy kilka inspirujących i pięknych zdjęć pokazujących, jak wyglądali ludzie, zanim Rossi wyciągnął do nich rękę, aby im pomóc, i jak wyglądali później. Zdjęcia pokazują, jak bardzo dentyści mogą przywrócić ludziom pewność siebie.

W wywiadzie Terri Rimmer opowiedziała swoją szczerą i „cudowną” historię o tym, jak naprawianie zębów zmieniło jej życie na lepsze. „Przed operacją moje życie było tylko czarną dziurą. Spędziłam lata, kiedy nie byłam w stanie uśmiechać się na zdjęciach i zawsze było to upokarzające, ponieważ ludzie robiący zdjęcia w otoczeniu grupowym powtarzali: uśmiechnij się, a ja nie mogłam tego zrobić ze względu na zęby.” – powiedziała Terri. „Musiałam też zrezygnować z tak wielu rzeczy, że nie mogłam jeść niektórych rzeczy, które kochałam przez lata, takich jak świeże wiśnie i sałatki. Nie jadłam sałatki od 18 lat! Po operacji mogę się uśmiechać na zdjęciach i mam pewność siebie! Kiedy po raz pierwszy włożyłam protezę i poszłam do dentysty do łazienki, po prostu patrzyłam na siebie w lustrze i uśmiechałam się. Moje oczy po prostu się rozjaśniły, a moja twarz właśnie się uniosła! Nawet moja mama i inni to zauważyli.”

Instagram: @drfeliperossi i @por1sorriso

Oto metamorfoza Terri Rimmer:

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu