Chirurg plastyczny znalazł 10 celebrytek o doskonałych twarzach!

Chirurdzy plastyczni mogą wiedzieć wszystko o pięknie, ponieważ to oni każdego dnia kierują świat w stronę „idealnego wyglądu”. Ale nawet oni nie potrafią wymienić najbardziej atrakcyjnych kobiet (ponieważ wszystkie nasze opinie są dość subiektywne). Właśnie dlatego dr Julian De Silva postanowił polegać na nauce i stać się bardziej precyzyjnym w oparciu o starożytną grecką formułę piękna. Spójrzmy na najbardziej znane kobiety, od których naukowo nie możesz oderwać wzroku.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Złoty Podział to tylko liczba, ale może to być sekret mierzenia piękna. Wielu renesansowych rzeźbiarzy i artystów, takich jak Da Vinci, Michał Anioł i Rafael Santi, wykorzystało go do osiągnięcia równowagi i harmonii w swoich dziełach. Niektórzy uważają również, że najbardziej atrakcyjne ludzkie twarze pokazują proporcje Złotego Podziału.

Przede wszystkim twarz pięknej osoby powinna być około 1,6 razy dłuższa niż szeroka. Po drugie, odległość między linią czoła a dolną częścią podbródka powinna być podzielna na 3 równe części. I wreszcie, istnieje kilka innych proporcji, które mogą wpłynąć na naszą atrakcyjność – na przykład szerokość oczu powinna być równa odległości między oczami.

Dr Julian De Silva postanowił dowiedzieć się, które gwiazdy są najbliższe greckiemu ideałowi. Za pomocą skomputeryzowanych technik mapowania przeanalizował kilka punktów twarzy, takich jak kształt twarzy, warg, brwi i inne cechy i stworzył następującą listę!

10. Cara Delevingne — 89.99%

9. Katy Perry — 90.08%

8. Natalie Portman — 90.51%

7. Scarlett Johansson — 90.91%

6. Kate Moss — 91.05%

5. Taylor Swift — 91.64%

Reklama

4. Ariana Grande — 91.81

3. Amber Heard — 91.85%

2. Beyoncé — 92.44%

1. Bella Hadid — 94.35

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu