Chłopak zasnął podczas podróży, a jego dziewczyna poprosiła internet o przerobienie zdjęć!

Internet to niesamowite miejsce. Suma całej ludzkiej wiedzy tam mieszka, możemy zamówić stamtąd jedzenie i znaleźć oszałamiającą gamę pornografii, o których istnieniu nigdy nie wiedziałeś. Przenosi także ludzi w miejsce, w których nigdy nie mogliby być bez użycia Photoshopa.

Eria odkryła to niedawno, podczas podróży z jej chłopakiem, Scottem. Zasnął w samochodzie, więc żartobliwie spytała ludzi z grupy „I’m Telling God” na Facebooku, grupy, która specjalizuje się w najśmieszniejszych memach, żeby zrobić kilka scen w tle, żeby mogła mu powiedzieć, co przegapił. „Jest dużo zabawnych ludzi w grupie „I’m Telling God.” – powiedziała Eria. „Pomyślałam, że otrzymam od nich interesujące odpowiedzi. Po prostu nie miałam pojęcia, jak bardzo! Byłam pod wrażeniem kreatywności wszystkich i współpracy, jaka zaszła między nieznajomymi w komentarzach.”

„Byliśmy w drodze na imprezę. Było nas 5 w samochodzie, ale żadna ilość naszej energicznej rozmowy, głośnego śmiechu ani wybojów na drodze nie mogła go obudzić. Zrobiłam zdjęcie, ponieważ było dla nas tak zabawne, że mógł to wszystko przespać.”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu