Ci faceci zdecydowali się na klasyczny dzień na Instagramie, a ich zdjęcia są zabawne!

Ze względu na popularność Instagrama na najwyższym poziomie, ludzie zaczynają dostrzegać ujęcia i ustalać wzory, które naśladuje wiele zdjęć. Wszyscy znamy i rozpoznajemy stereotypy: stopy przed rajskim widokiem na plażę, „odkrywca” stojący tyłem, spoglądający w zamyśleniu na odległe pasmo górskie.

Są też stereotypy „dziewczyn”, które przeszły do popularnego efektu, hashtagów i wszystkiego innego. Jednakże, kiedy Stevey i Doug mieli okazję wyruszyć w podróż, postanowili przenieść ją na wyższy poziom i zorganizować klasyczną, inspirowaną Instagramem „stereotypową całodniową wycieczkę dziewczyn”. Para, która przyjaźniła się przez 8 lat są entuzjastami sportów na świeżym powietrzu, spotkali się w college’u i od tego czasu utrzymują kontakt, mimo że poruszają się po całej Kanadzie.

„Doug przyjechał na kilka dni, gdy wrócił do BC.” – powiedział Stevey. „Mieliśmy plany wyjazdu na kemping, ale niektóre spotkania i napięte harmonogramy skłoniły nas do odwołania, więc mieliśmy wolny dzień. Doug wypożyczył słodkiego Challengera Dodge’a, więc postanowiliśmy zaatakować kilka małych miasteczek w okolicy, zrobić kilka wędrówek i coś przekąsić.”

„Myślę, że żart zaczął się, gdy przejeżdżaliśmy obok pola słoneczników. W wiadomościach o polach w południowym Ontario pojawił się artykuł, w którym ludzie zaczęli masowo robić selfie, więc wydawało się to modne. Myślę, że żartowaliśmy sobie z hashtagów, a pomysł na „dzień dziewczyn na Instagramie” po prostu wpadł nam do głowy!”

Są tam wszystkie pozy, od jogi-zen nad jeziorem po chłód z kieliszkiem czerwonego wina i wydaje się, że dzień był równie przyjemny, jak wyglądał. „Opierając się na tym, jak wiele radości mieliśmy i reakcji społeczności internetowej, myślę, że zrobimy jeszcze jedną serię.” powiedział Stevey. „Uważam, że aby wszystko było zrównoważone, powinniśmy również zrobić „stereotypowy dzień chłopaków na Instagramie „. Chociaż dziewczęta spędzają czas prawdopodobnie bardziej przyjemne, ponieważ pierwsza część była dla nas zabawna, pozwoliła nam się zrelaksować i śmiać. Poza tym Doug jest świetną dziewczyną.”

Reklama

Doug i Stevey postanowili zainspirować się stereotypowymi dziewczynami na Instagramie i stworzyć parodiującą sesję:

Reklama
Chcesz więcej?