Decyzja Panny Młodej, aby przyprowadzić swojego psa na ślubną sesję zdjęciową sprawiła, że ​​zdjęcia zdobyły sławę!

Perri Farlow jest fotografką od 2008 roku. Duża część jej prac koncentruje się na weselach, jednak była wyjątkowa sesja nawet dla doświadczonego profesjonalisty. Tuż przed swoją ceremonią 24-letnia Kristen Dupree zaczęła się denerwować. Aby się uspokoić, poprosiła swoją druhnę o przyprowadzenie swojego ukochanego psa, Zeke. 2-letni czarny Labrador Retriever spędzał cały dzień z panem młodym i drużbami. Wszystko ostatecznie przekształciło się w uroczą sesję zdjęciową, a Farlow doskonale uchwyciła więź między Kristen i jej psem.

„Chociaż pary nierzadko zabierają swoje zwierzaki na sesje ślubne, widywanie ich w dniu ślubu nie zdarza się często.” – powiedziała Farlow. „Kiedy Kristen poprosiła o zdjęcie z Zeke, bardzo podekscytowana zgodziłam się, myśląc, że to słodki pomysł! Uwielbiam, kiedy pary włączają swoje zwierzęta w sesje portretowe i wesela. Zwierzęta domowe wywołują takie szczere, autentyczne emocje od ich właścicieli, dzięki czemu tak łatwo jest uchwycić prawdziwą radość, jaką odczuwają, gdy są ze swoimi ukochanymi pupilami.”

Farlow powiedziała, że Zeke jest bardzo zabawny, ale bardzo grzenie się zachowuje. „Kristen i Duncan zaprosili Zeke również na sesję zaręczynową. Uwielbiał się bawić, ale kiedy nadszedł czas pozować do zdjęć, był posłuszny i wykonał perfekcyjną robotę. On jest naprawdę grzecznym chłopcem.”

Instagram: @farlowphotography

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu