Demi Lovato zmywa cały makijaż dla magazynu Vogue.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Demi Lovato jest piosenkarką, autorką piosenek i aktorką, znaną jako wybitna bohaterka pozytywnego wizerunku ciała, która otwarcie i szczerze mówi o swoich zmaganiach z zaburzeniami odżywiania i zdrowiem psychicznym.

Demi stworzyła film „Demi Lovato, Unfiltered: Gwiazda pop usuwa swój makijaż” dla Vogue jako część ich serii „American Women: Transformers”.

„Myślę, że społeczeństwo mówi nam, że potrzebujemy przeróbek, ale dlaczego nie możemy objąć kultem piękna, które naturalnie posiadamy?” – powiedziała Demi dla Vogue. Nie znaczy to jednak, że nie cieszy się blaskiem, który jest częścią jej pracy. „Uwielbiam makijaż. Uwielbiam układać sobie włosy; jest czas i miejsce na wszystko, a naturalne piękno trzeba także świętować.”

Można by powiedzieć, że dla młodego, pięknego milionerki, ubieranie się i wyglądanie świetnie jest trochę łatwiejsze niż dla przeciętnej kobiety. Demi jest jedną z niewielu gwiazd, z którą ludzie naprawdę się identyfikują, śledząc jej wzloty i upadki w mediach społecznościowych, gdzie obnaża się jej brak pewności siebie i zachęca fanów do akceptowania siebie.

Piosenkarka, autorka tekstów i aktorka Demi Lovato nagrała krótki klip dla Vogue

Reklama

Ale tym razem zamiast pełnego makijażu, z którym zwykle przychodzi

I ekipy makijażystów pomagającej jej

Aby osiągnąć taki rezultat

Reklama

Zrobiła wszystko na odwrót

Z pełnym makijażem usiadła przed kamerą i zaczęła go usuwać

Oto klip Demi:

Reklama
Chcesz więcej?