Dziewczyna w zabawny sposób poradziła sobie z tym, że nie szła na swój bal maturalny!

Brianna Ludlum z Południowej Karoliny nie poszła na swój bal, ponieważ jej chłopak był w Europie, ale 18-latka nadrobiła to w zabawny sposób. Podczas wielkiego dnia zaczęła wkradać się do zdjęć przyjaciółek w przebraniu leniwca i okazało się, że to coś więcej niż żart. Cała ta sprawa rozproszyła ją wystarczająco, by nie smucić się tym, że nie wybierała się na bal.

Brianna i jej chłopak Saulo zaczęli spotykać się we wrześniu 2016 r. W sierpniu Saulo poszedł na uczelnię Twente w Holandii, ale to nie przerwało ich związku. „Duży dystans działa stosunkowo dobrze.” – powiedziała Brianna. „Często korzystamy z FaceTime i robimy sobie randki online. Odwiedzę go latem.”

Jej miłość do leniwców zaczęła się w ósmej klasie. „Widziałam film dokumentalny o leniwcach i dowiedziałam się wiele interesujących faktów na ich temat. Są po prostu naprawdę uroczymi zwierzętami.” – powiedziała Brianna. „Lubię pokazywać ludziom klipy z dokumentami i udostępniać informacje o tych zwierzakach.”

W rzeczywistości Brianna tak bardzo uwielbia te leniwe ssaki, że Saulo dał jej kostium leniwca jako prezent. Noszenie go na sesjach zdjęciowych nie było jednak zaplanowane przez Briannę. „Tego ranka byłam w kostiumie, żeby się rozgrzać, a mama mojego przystojniaka zobaczyła mnie i pomyślała, że pokazanie się w nim na zdjęciach byłoby zabawne. Bardzo dużo o tym żartowaliśmy i jakoś stało się to faktem.”

„Brianna poszła na bal Saula, gdy był na ostatnim roku, więc nie miała problemu z dobrą zabawą i udziałem w zdjęciach.” – zauważył brat Brianny, Cameron. „Tak jak leniwce. Mogła ubrać się ładnie, ale wybrała dobrą zabawę i dlatego kocham moją małą siostrzyczkę.”

„Wiele osób powiedziało mi, że nie wiem co tracę, ale tak naprawdę tak nie jest.” – wyznała Brianna. „Traktowałem bal Saulo jako mój własny, więc byłem zadowolona i usatysfakcjonowana. Przez cały rok uczestniczyłem w innych zabawach, ale wyobrażenie balu bez Saulo było czymś, czego nie chciałam.”

Reklama

Oto Brianna i jej chłopak Saulo, który obecnie mieszka na drugim końcu świata

Reklama

Nie mógł wrócić na bal maturalny Brianny

Postanowiła więc, że nie pójdzie na bal, ale będzie się dobrze bawić

Reklama
Chcesz więcej?