Firma tworzy wyjątkowe ubrania, czerpiąc inspirację z natury!

Kyle Vey (Knitaholic TO) i Shireen Nadir (The Blue Brick Yarns) są fanatykami włókien, którzy czerpią z wielu talentów i umiejętności, aby tworzyć unikalne kreacje. Kyle jest inżynierem, studentem MBA i konsultantem, a Shireen fotografem, nauczycielem sztuk walki i artystą zajmującym się przędzą, farbami, ceramiką i biżuterią.

„Wszystkie nasze wspólne prace rozpoczynają się od zdjęcia zrobionego przeze mnie lub mojego męża Tito na temat przygód w Kanadzie i na całym świecie.” – powiedziała Shireen. „Wybrane zdjęcie stają się inspiracją dla przędzy gradientowej (ombré), którą opracowuję, aby idealnie pasowała do oryginalnego obrazu.”

„Kyle bierze przędzę i projektuje nadający się do noszenia, teksturowany kawałek; wykorzystując swoje własne doświadczenie w inżynierii. Jego unikalne oko do konstrukcji odróżnia go od dzianin, których można się spodziewać, tworząc elementy współczesne i nowoczesne bez poświęcania funkcji.”

„Wzór i motki potrzebne do jego wykonania są wysyłane wraz z nadrukiem oryginalnego zdjęcia, które zainspirowało pomysł. Rezultatem są oszałamiające dzieła sztuki noszenia, które łączą obie nasze wizje. Chociaż nie sprzedajemy gotowych produktów (dzianie zajmuje zbyt dużo czasu), to wzory można kupić samodzielnie w sklepie Kyle’s Ravelry lub można kupić zestawy zawierające wzór, przędzę i oryginalny inspirujący obraz w Sklep internetowy Blue Brick.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu