Fotograf robił zdjęcia myszom w tulipanach, a rezultat sprawi, że będziesz miał dobry dzień!

Masz jeden z tych gorszych dni? Czasami potrzebujemy chwili przerwy, czasu na wyłączenie się z tego wszystkiego i spojrzenia na ładne i szczęśliwe rzeczy. Na przykład te urocze myszki.

Te bardzo słodkie zdjęcia zostały zrobione przez Milesa Herberta, brytyjskiego fotografa, który prowadzi Captivelight, organizując warsztaty i naukę fotografii dla ludzi, którzy są zainteresowani robieniem zdjęć „ptakom drapieżnym, gadom i innym zwierzętom”.

„Te myszy zostały sfotografowane w krytym studiu.” – powiedział Miles. „Zapewniamy usługę dla fotografów poszukujących wysokiej jakości zdjęć zwierząt, a użycie specjalnie skonstruowanego studia oznacza, że ​​nie jesteśmy uzależnieni od pogody. Istnieje również możliwość fotografowania zwierząt na zewnątrz, jeśli klient sobie tego życzy, naszą drugą specjalnością są żaby!”

„Prawie wszystkie zwierzęta, które fotografujemy, są hodowane w niewoli, myszy są hodowane w celu wypuszczenia na wolności w lokalnym rezerwacie przyrody – wolimy wykorzystywać zwierzęta hodowane w niewoli niż zakłócać dzikie populacje, a te z niewoli są bardziej zrównoważone.”

Myszy mają ucztę podczas sesji, ponieważ po prostu uwielbiają jeść pręciki i nektar kwiatów, podczas gdy Miles i jego klienci oglądają urocze stworki, wykonując świetne zdjęcia z bliska. Jest to sytuacja korzystna dla wszystkich zaangażowanych i nie można nie oczarować się tymi malutkimi stworzonkami, które bawią się wśród tulipanów i tulą się do płatków.

Zdjęcia są pięknie wykonane, barwnie kolorowe i na pewno wywołają uśmiech na twojej twarzy, nawet w zły dzień.

Reklama

Chcesz więcej?