Fotograf ujawnia nieznaną stronę instagramowych sesji zdjęciowych!

Przeglądając profile na Instagramie jesteśmy oczarowani pięknem i jakością zdjęć. I często zastanawiamy się, czy wszyscy ci ludzie mają osobistych profesjonalnych fotografów i darmowy bilet do studia z najlepszymi ustawieniami, jakie możesz sobie wyobrazić. Wygląda na to, że nie zawsze tak jest, ale możesz oszukać innych, którzy myślą, że masz takie warunki. Z odrobiną kreatywności i znajomością edycji możesz zamienić zwykłe zdjęcie w magiczny obraz na Instagramie i oto dowody.

Dość nieoczekiwane miejsca, takie jak sklep spożywczy, zamieniają się w zjawiskowe tła, ekran telewizora tworzy atmosferę poza światem, a bankomaty zdają się oznaczać „automatyczną maszynę czasu”, gdy sesja zdjęciowa jest w utalentowanych rękach i artystycznym umyśle.

Fotograf i grafik Calob Castellon pokazuje, że nie powinniśmy wierzyć we wszystko, co widzimy w mediach społecznościowych i odkrywać prawdę za doskonałymi zdjęciami. W swoim cyklu pokazuje, jak prosty obraz przekształca się w przyciągające uwagę dzieło sztuki, a ponad 300 tys. obserwatorów z Instagrama to docenia.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu