Fotograf używa kreatywnych sztuczek do robienia niesamowitych zdjęć!

Fotografia to przede wszystkim perspektywa – osoba za aparatem może wykorzystać swoją wyobraźnię, aby opowiedzieć różne historie na temat z różnych punktów widzenia. Perspektywa nadaje głębi obrazowi i może sprawić, że dwuwymiarowa fotografia będzie wyglądała jak trójwymiarowa scena.

Istnieje wiele metod i sztuczek, które fotograf może wykorzystać do zabawy z perspektywą, od kąta strzału po kadrowanie. Jordi Puig, fotograf z Barcelony, jest biegły w posługiwaniu się różnymi narzędziami do robienia niesamowitych zdjęć, z których kilka udostępnił na swoim koncie na Instagramie.

Używając przedmiotów codziennego użytku jako rekwizytów, fotograf wyczarowuje zapierające dech w piersiach sceny. Trochę kreatywnego myślenia działa cuda!

Oczywiście dodane filtry Instagrama z pewnością przyczyniają się do wprowadzenia atmosfery i nastroju do gotowego produktu. Proste i skuteczne triki są z pewnością inspirujące dla fotografa-amatora i sprawiają, że chcemy tego spróbować!. Nawet prosta plastikowa butelka może dostarczyć całkiem fajnych wyników.

Instagram: @jordi.koalitic

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu