Fryzjer podpowiada nieśmiałemu mężczyźnie by ten zapuścił brodę. Zobacz jego transformację!

Jeśli nadal uważasz, że mężczyźni wyglądają gorzej z zarostem, to ta historia jest zdecydowanie dla Ciebie. Gwilym Pugh był 21-letnim biznesmenem, który założył odnoszącą sukcesy firmę ubezpieczeniową w swojej sypialni. Jednak praca z domu i kontuzje sprawiły, że przybrał na wadze. Jego styl życia zmienił się po tym, jak jego fryzjer zaproponował Gwilym’owi, by zapuścił brodę!

„W tym czasie miałam sporą nadwagę, pracując 12 godzin dziennie, nękany licznymi urazami, co oznaczało, że nie mogłem w ogóle trenować.” – powiedział Welshman. „Biznes był w porządku, ale zdecydowałem, że muszę uporządkować swoje życie i chcę znowu prowadzić zdrowy tryb życia”.

Gwilym i jego przyjaciele założyli folkowy zespół kilka lat temu. Jego fryzjer doradził mu, aby wyhodował trochę zarostu, żeby odpowiednio wyglądał. Zgodnie ze swoim nowym wyglądem, świeżo upieczony muzyk postanowił rozszerzyć swoją transformację, przygotowując odpowiednią dla siebie dietę. Największą zmianą było jednak zrezygnowanie z pracy przy biurku.

„To było najlepsze dla mojego zdrowia, gdy przestałem siedzieć przez dziewięć do dziesięciu godzin dziennie.” – wyjaśnił mężczyzna, który stracił 40 kg w ciągu pięciu lat. Gdy tracił wagę i zapuszczał brodę, Gwilym stworzył konto na Instagramie. W końcu walijski krawiec Nathan Palmer natknął się na jego profil.

Teraz Gwilym jest częścią londyńskiej agencji AMCK Models. Pracował z takimi kampaniami jak Vans, Bud Light, Diesel. Jego ciężka praca pozwoliła mu nawet zostać ambasadorem marki Davida Beckhama, House 99!

Gwilym Pugh był nieśmiałym mężczyzną, pracującym 12 godzin dziennie w swoim domu

Ale jego życie już nigdy nie było takie samo po tym, jak fryzjer Gwilym’a przekonał go do zapuszczenia brody

Obecne zdjęcie Gwilym’a

Reklama

„To zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów… Był nieszczęśliwym 22-latkiem, mającym nadwagę, liczne kontuzje, który rzadko opuszczał swój dom „

„Jestem szczęśliwszy i zdrowszy niż kiedykolwiek i robię rzeczy, o których nawet nie śniłem”

Pracujący jako model, Gwilym jest ambasadorem marki David’a Beckham’a

Mimo swojego sukcesu Gwilym pozostał pokorny

„Myślę, że mam szczęście, że dostałem się do tego zawodu w tak młodym wieku”

Reklama

„Staram się w tym nie utknąć i moja dziewczyna bardzo mi w tym pomaga”

„Pracując w branży finansowej od lat, możliwość pracy z kreatywnymi ludźmi i podróżowaniem po całym świecie jest niesamowite”

„To była najlepsza rzecz jaką zrobiłem dla mojego zdrowia”

Zgodnie ze swoim nowym wyglądem, Gwilym nieustannie pracuje nad swoim ciałem

Regularne ćwiczenia są tym, co utrzymuje jego ciało w doskonałej kondycji

Jeśli to nie przekona cię, żeby zapuścić brodę, to nie wiemy, co to będzie

Reklama
Chcesz więcej?