Gdy ludzie próbowali zmyć brwi tego psa okazało się, że nie są namalowane!

Niestety na świecie jest wiele bezpańskich psów. Nie wiedzą, gdzie iść, co jeść ani gdzie spać. Czasami jednak szczęście spada na te szczenięta i znajdują one swoje domy. Tak stało się z tym wyjątkowym psem. Znaleziono ją na ulicach Bracka w Rosji. „Betty miała zaledwie 10 dni. Wędrowała ulicami, kiedy ją znaleźli.” – powiedziała jej właścicielka, Oksana. Kiedy ludzie zabrali ją do schroniska, myśleli, że ktoś zrobił jej podstępną sztuczkę i namalował brwi, ale po próbie ich oczyszczenia zdali sobie sprawę, że to tylko wyjątkowe plamki.

„Jej brwi są jej znamionami od mamy i taty. Skóra, w której znajdują się brwi, jest ciemniejsza niż wszędzie indziej. Więc natura zdecydowała.” – wyjaśnia Oksana. Ze względu na jej wyjątkowe cechy schronisko postanowiło nazwać ją Fridą na cześć słynnej meksykańskiej artystki, Fridy Kahlo. Kiedy opublikowali informacje o psie na swojej stronie internetowej, natychmiast przyciągnęła uwagę Internetu. Wszyscy wysyłali jej życzenia i mieli nadzieję, że wkrótce zostanie adoptowana.

Oksana była jedną z wielu osób, których serce ujęła ta urocza psina: „Widziałam ją na zdjęciu na stronie internetowej schroniska i zakochałam się. Wiele osób dzwoniło po nią, ale kiedy ją zobaczyły, odmawiały.”- powiedziała. Oksana postanowiła zabrać Fridę do domu, jednak nadała jej nowe imię – Betty. „Gdy ją w końcu zobaczyłam na żywo, płakałam. A kiedy ją odebrałam, natychmiast zasnęła i znowu płakałam ze szczęścia.”

Początkowo Betty była trochę przestraszona. Oksana pamięta, że ​​trzeba było zanieść ją do weterynarza. Dostała wszystkie niezbędne szczepienia. Jednak po wszystkich trudach Betty zakochała się w swojej nowej rodzinie. „Jest darem losu, mądra, czuła i kocha dzieci. Patrzę na nią i zawsze się uśmiecham. Mam szczęście, że mam najlepszego psa na świecie.” – Oksana z miłością opowiedziała o swoim nowym członku rodziny.

To wyjątkowe szczenię jest teraz szczęśliwym psem i cieszymy się, że historia ma dobre zakończenie i że Betty znalazła niesamowitego właściciela i przytulny dom. Miejmy nadzieję, że inne bezpańskie psy na świecie również znajdą kochające domy, bez względu na to, czy mają brwi, czy nie.

Instagram: @brovisvoi

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu