Gwiazda „Skazanego na śmierć” przyznaje o przykrościach po ujrzeniu tego mema!

Większość z nas słyszała już o kultowym serialu „Skazany na śmierć”, niesamowicie uzależniającym, którego akcja dotyczy dwóch braci próbujących uciec z więzienia. W 2005 roku, kiedy zaczęło się show, wszyscy pokochali głównego bohatera, Michaela Scofielda. Aktorem stojącym za tym niesamowicie inteligentnym i odważnym bohaterem jest Wentworth Miller, utalentowany artysta, któremu udało się perfekcyjnie przedstawić unikalny charakter Michaela.

Ale jedna rzecz wyróżniała się najbardziej, a to była niesamowicie piękna sylwetka Wentwortha Millera. Wszyscy chwalili jego wygląd i często mówiono o nim jako o „najseksowniejszym mężczyźnie świata”.

Jednak w 2016 roku w Internecie pojawił się mem, który pokazywał dwa zdjęcia Millera obok siebie, odsłaniając wyraźną zmianę w jego ciele. Co sprawiło, że porównanie było jeszcze gorsze, to podpis: „Kiedy wychodzisz z więzienia i odkrywasz McDonalds…”

Po tym jak mem stał się popularny, Wentworth Miller zdecydował się zareagować. Aktor napisał na swojej stronie na Facebooku, że każdy powinien zastanowić się dwa razy, zanim osądzi innych. W swoim szczerym przesłaniu Wentworth ujawnił, że kiedy zdjęcie zostało zrobione, cierpiał na depresję, a nawet miewał samobójcze. Wyjaśnił, że jedzenie było jedyną rzeczą, na jaką miał ochotę. Teraz tekst Millera jest postrzegany nie tylko jako obraz jego siły, ale jest także motywującym przesłaniem dla każdego, kto cierpi z powodu podobnych problemów psychicznych.

Nominowany do Złotego Globu Wentworth Miller znany jest głównie z roli w serialu „Skazany na śmierć”

Gdzie przedstawił dzielną i niesamowicie inteligentną postać Michaela Scofielda

Wielu ludzi chwaliło niewiarygodne umiejętności aktorskie Millera i jego piękną sylwetkę, często określano go mianem „najseksowniejszego mężczyzny”

Jednak już w 2016 r. pojawiły się memy, które wyśmiewały ciało Millera

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu