Gwiazda „Walking Dead” ocaliła psa, a te zdjęcia złapią cię za serce!

Aktor Jon Bernthal z filmu „The Walking Dead” AMC, który nie boi się brutalnych walk na ekranie, używa swojej platformy, aby bronić pitbulle. Dzięki postom w mediach społecznościowych i filmom wideo długoletni aktywista działający na rzecz zwierząt pokazuje uroczą stronę tych psów za pomocą własnych zwierząt. Najnowszym dodatkiem do jego futrzastej rodziny jest uratowany pitbull, który nazywa Lil Bam Bam Bernthal, którego adoptował w 2017 roku.

Aktor opublikował urocze fotografie swoich psów, przy których zachęcał innych do adopcji: „Uratuj pitbulla. A wtedy on może cię uratować swoja wielką miłością.”

Zapewne nie dziwi cię to, że jego miłość do zwierząt ma podłoże genetyczne. Jego ojciec jest przewodniczącym zarządu Human Society of the United States (HSUS), z którym współpracował w sprawie przeciwko okrucieństwu zwierząt. Oprócz HSUS, 40-letni aktor stał się jednym z twarzy The Majority Project przez fundację Animal Farm Foundation non-profit. Celem tej kampanii jest rzucić światło na tę rasę pozytywnymi obrazami od właścicieli.

Podczas gdy Bernthal lubi skupiać się na spokojnej stronie tych zwierząt, on sam opanował ich charaktery.

Aktor ma obecnie trzy pitbulle, Lil Bam Bam, Boss i Venice

Reklama

Aktor z „The Walking Dead” Jon Bernthal może wyglądać groźnie, ale ma dobre serce

Bernthal adoptował trzy pitbulle i jest jawnym orędownikiem tej rasy

Reklama

Jego celem jest pokazanie łagodniejszej strony tych psów, zachęcenie ludzi do adoptowania ich i zwalczanie przemocy wobec nich

Aktor nawiązał także współpracę z The Humane Society of The United States w celu zwalczania okrucieństwa wobec zwierząt

Reklama
Wyślij znajomemu