Illustrator zamienia ludzi i ich zwierzęta w postacie z kreskówek!

Robert De Jesus wyrobił sobie sławę, oferując usługę, która działa podobnie do ulicznych artystów, którzy karykaturują ludzi na miejscu. Tyle tylko, że nie musisz wychodzić z domu, a ten artysta nie rysuje karykatur, po prostu odwołuje się do zdjęć.

Ten amerykański samouk ilustrator, animator i pisarz tworzy wyjątkowe szkice podobne do kreskówek na podstawie zdjęć ludzi. Nie jest obcy społeczności anime i mangi, co w połączeniu z solidnym doświadczeniem w ilustracjach i projektowaniu postaci daje wyjątkowy styl.

„Pomysł uderzył mnie podczas jednej konwencji.” – powiedział DeJesus. „Oficjalne odznaki na konwencie przypomniały mi o licencjach kierowców i pomyślałem, dlaczego nie zrobić fałszywego prawa jazdy i nie narysować właściciela jako postaci Chibi w miejscu, w którym normalnie byłoby ich zdjęcie. Zaprojektowałem odznakę, kupiłem laminator, a na następnym zjeździe było to wielkim hitem.”

Te „anime-treatment” były pierwotnie rzeczą uboczną w finansowaniu projektów, którą pasjonował się artysta, jednak on nadal tworzy niestandardowe portrety w swoim sklepie na eBay’u.

Co więcej, z biegiem lat artysta zaczął tworzyć ilustracje, komiksy i projekty postaci dla garstki znanych wydawców, takich jak Marvel i PlayStation Magazine.

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Chcesz więcej?