Internet nazwał tę dziewczynkę „Najpiękniejszą na świecie” ale nie wszyscy się z tym zgadzają!

Pięcioletnia Jare, z Nigerii, olśniła internet swoim efektownym wyglądem i została ukoronowana jako „najpiękniejsza dziewczynka na świecie”. Jej zdjęcia wprawiły ludzi w szał przez jej gładką, nieskalaną skórę i luksusowe włosy, z komentarzem o tym, że jest „absolutnie oszałamiająca” i „podobna do lalki”.

Nowa sława Jare jest dzięki fotografowi Mofe Bamuyiwa, który fotografuje styl życia i śluby, który uchwycił i podzielił się trzema portretami dziewczynki w mediach społecznościowych, by napisać projekt: „O tak, jest człowiekiem! Ona też jest aniołem! JARE.”

Chociaż Jare nie jest zawodową modelką, oczywiste jest, że może być. Gdy fotograf przekonał matkę dziewczynki, by założyła konto na Instagramie, strona wystartowała. Zawiera nie tylko Jare, ale także dwie inne równie fotogeniczne siostry, 7-letnią Jomi i 10-letnią Joba. Do tej pory dorobek „the_j3_sisters” ma imponującą liczbę 21,6 tysięcy obserwujących.

Nigeryjska piękność jest tylko najnowszą „najpiękniejszą dziewczynką na świecie”, 8-letnia Anna Pavaga otrzymała tytuł w grudniu, po pomyślnym rozpoczęciu kariery modelki od zaledwie trzech lat. Ale niektórzy ludzie nie zgadzali się z tytułem. Ci, którzy byli przeciwni, uważali, że nie należy umieszczać dzieci w mediach społecznościowych ani porównywać ich.

Ta 5-latka nazwana „najpiękniejszą dziewczynką na świecie”

Jare, z Nigerii, rozkochała w sobie internet pod wpływem zdjęć na Instagramie

Fotograf Mofe Bamuyiwa mówi, że dziewczynka nie jest profesjonalną modelką

Ale uważamy, że może być, każdy post ma ponad 20,5 tysięcy polubień

Jednak dopiero sławne piękno nie zwraca uwagi jedynie na siebie

Dzieli światło reflektorów z dwiema fotogenicznymi siostrami: 7-letnią Jomi i 10-letnią Joba

Reklama

Niektóre inne dziewczynki zostały nazwane „najpiękniejszą dziewczynką na świecie” wcześniej, tak jak Anna Pavaga

Anastasia Knyazeva

I Thylane Blondeau

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu