Internet oszalał na punkcie mężczyzny, który wygląda jak książę Disneya, po tym jak schudł ponad 30 kg!

O tej porze roku wszyscy zaczynamy myśleć o sylwetkach na lato. Ale kiedy dłużej się zastanawiamy nad naszymi celami, czasami wydają się niemożliwe do spełnienia. Udowadniając, na czym polega wytrwałość i ciężka praca, 26-letni Jeffrey Kendall postanowił podzielić się swoją przemianą, aby zmotywować innych i świętować swoje rezultaty. Te pierwsze są tak imponujące i widoczne, że ludzie nawet nadali mu przydomek, któremu wielu by zazdrościło.

Podróż rozpoczęła się, gdy Jeffrey mieszkał z matką w jej domu w Connecticut, opiekując się nią po tym, jak doznała tętniaka mózgu w dniu 4 lipca 2015 roku. „Była w śpiączce, a potem chodziła na rehabilitacje przez 7 miesięcy, dopóki nie uznali, że jej stan ustabilizował się i miała zostać zwolniona ze szpitala, ponieważ ubezpieczenie już tego nie pokrywało.” – powiedział Jeffrey.

Mężczyzna przez długi czas miał problemy z własnym wizerunkiem. „Dorastałem z nadwagą. Byłem ofiarą nękania w szkole, co wpłynęło na moją pewność siebie.” Opiekowanie się matką sprawiało, że wszystko było jeszcze trudniejsze. „Widziałem ją w szpitalu, gdzie ledwo mogła mówić, a nawet widziałem ją na OIOM-ie, w znacznie gorszym stanie. Widziałem ją leżącą na podłodze, gdy nie mogła się obudzić. Patrzenie na nią w takim stanie łamało serce. To był ogromny ból.”

„Mój przyjaciel również był w emocjonalnym dołku po rozstaniu, jednak chciał pomóc mi w uzyskaniu odpowiedniej formy. To był doskonały powód, dla którego zacząłem coś nowego, ponieważ poczułem nowe uznanie dla życia. Zaczynaliśmy od małego, lekkiego treningu sztangą i każdego dnia robiliśmy pompki. Wkrótce budziłem się i chodziłem na spacery słuchając podnoszącej na duchu muzyki.”

Ale to się nie skończyło. Z biegiem czasu Jeffrey ciągle osiągał i wyznaczał nowe cele fitnessowe. „Zacząłem biegać, ciągle pokonując własne ograniczenia. Szukałem nowych sposobów na dopracowanie siebie, nawet korzystałem z kanałów na YouTube takich jak „Yoga with Adriene”, aby móc również trenować w domu.” Stracił ponad 30 kilogramów w nieco ponad 100 tygodni!

Po tym jak opublikował swoje zdjęcie z postępów w internecie, ludzie natychmiast nazwali go prawdziwym księciem Disneya. Podziwiając jego majestatyczne włosy, powiedzieli nawet, że powinien występować w reklamach szamponu. „Ledwo mogłem spać tej nocy, to było niesamowite. Komentarze były tak podnoszące na duchu i inspirujące.”

Jednak Jeffrey uważa, że ​​jego mama i jej stosunek do życia mogły być największym czynnikiem, który pchnął go do poprawy. „Jest najtwardszą osobą, jaką znam i daje mi stałą inspirację do życia.”

Oto Jeffrey Kendall, 26-letni mężczyzna z Connecticut, którego niewiarygodna transformacja odchudzania przyniosła mu niesamowity przydomek

Reklama

„Dorastałem z nadwagą. Byłem ofiarą nękania w szkole, co wpłynęło na moją pewność siebie”

Jego podróż rozpoczęła się, gdy Jeffrey mieszkał z matką w jej domu w Connecticut, opiekując się nią po tym, jak doznała tętniaka mózgu w dniu 4 lipca 2015 r.

„Była w śpiączce, a potem chodziła na rehabilitacje przez 7 miesięcy, dopóki nie uznali, że jej stan ustabilizował się i miała zostać zwolniona ze szpitala, ponieważ ubezpieczenie już tego nie pokrywało”

Reklama

„Mój przyjaciel również był w emocjonalnym dołku po rozstaniu, jednak chciał pomóc mi w uzyskaniu odpowiedniej formy. To był doskonały powód, dla którego zacząłem coś nowego, ponieważ poczułem nowe uznanie dla życia”

Jeffrey stracił ponad 30 kilogramów w nieco ponad 100 tygodni!

Wielu ludzi powiedziało mu, że wygląda jak książę Adam z „Pięknej i Bestii” i nawet próbował go cosplayować

Reklama
Chcesz więcej?