Internetowy troll skrytykował bohaterkę Marvela za brak uśmiechu i dostał epicką odpowiedź!

Dlaczego mężczyźni proszą kobiety o to, żeby się uśmiechały? Zjawisko to zdarza się na tyle często, że wymaga wyjaśnienia. Czy ma to na celu prawdziwy zamiar szerzenia radości i pozytywnego nastawienia? Czy istnieje za tym bardziej złowrogi motyw?

Brie Larson, kobieta będąca pierwszą główną bohaterką filmu Marvela, została zbombardowana internetową krytyką od czasu wydania zwiastuna „Kapitana Marvel”, a trolle pytali, dlaczego się nie uśmiecha. Niektórzy nawet posunęli się do wklejania uśmiechu na jej zdjęcia. Ale dlaczego? Jej postać nie ma być po prostu ładna, jest groźnym superbohaterem, który ma misję ratowania Ziemi przed inwazją kosmitów! Niezupełnie są to okoliczności do uśmiechu. W odpowiedzi, wiedząc, że otrzymuje taką presję po prostu dlatego, że jest kobietą, postanowiła sama się trochę zabawić. Brie zamieściła zdjęcia męskich superbohaterów Marvela, którzy wyglądali na zadowolonych, odsłaniając śnieżnobiałe zęby. Efekt jest co najmniej śmieszny. Ci aktorzy z pewnością nie byli krytykowani za to, że nie byli wystarczająco uśmiechnięci, ponieważ byli chwaleni za swoje doskonałe role i odgrywanie czasami mrocznych i poważnych bohaterów.

Niestety, wygląda na to, że ten gatunek filmu przyciąga większą część niepewnych facetów, którzy nie potrafią poradzić sobie z kobietą, która nie wygląda dokładnie tak, jak by sobie tego życzyli i to jest sedno problemu. Wielu mężczyzn jest przyzwyczajonych do tego, aby wierzyć, że kobiety istnieją tylko po to, aby dobrze wyglądać i czuć, że można pouczyć kobiety o tym, jak powinny się zachowywać i czuć.

Larson, bohaterka zarówno na ekranie, jak i poza nim, kontynuowała, mówiąc: „Najświeższe wiadomości: możesz być sobą. Oznacza to, że możesz się uśmiechać, lub nie. Możesz być silny w sposób, w jaki chcesz być. Możesz być właścicielem tego, kim jesteś. Jeśli ktoś ci powie inaczej, nie ufaj mu.”

Reklama

Oto Brie Larson, jako pierwsza główna bohaterka filmu Marvela

Zwiastun filmu „Kapitan Marvel”:

Reklama

Internetowe trolle postanowiły dorobić jej uśmiech, krytykując sposób, w jaki odgrywała swoją rolę:

Ona odpowiedziała przeróbkami zdjęć innych bohaterów Marvela:

Inni użytkownicy dołączyli do niej, publikując swoje przeróbki:

Reklama
Chcesz więcej?