Istnieje kalendarz o nazwie „Dad Bods And Rescue Dog”, który może być idealnym prezentem na Boże Narodzenie!

Zima to nie tylko śnieg i chłód. Wraz z nią nadchodzi okres świąteczny, na który wielu czekało przez cały rok. Chociaż często postrzegamy Święta Bożego Narodzenia jedynie jako święto dawania i otrzymywania prezentów, spędzania czasu z naszymi rodzinami i udekorowania naszych domów, warto nadać im więcej znaczenia. Takich jak skorzystanie z tej specjalnej okazji, aby pomóc innym. Jeśli poświęcisz czas na rozejrzenie się, zauważysz wiele możliwości, a większość z nich jest raczej prosta do wykonania. Na przykład, kupując zabawny kalendarz dla siebie lub bliskiej osoby, możesz pomóc potrzebującym psom.

Niedawno organizacja non-profit Lucky Bulldogs Rescue zaczęła zdobywać popularność dzięki niesamowitemu pomysłowi pozyskiwania funduszy. Stworzyli kalendarz 2020 o nazwie „Dad Bods And Rescue Dogs”. Kalendarz został zrobiony przez wolontariusza schroniska i członka zarządu – Lyndsey Wright.

„Garstka ludzi wymieniała pomysły na zbieranie funduszy i powiedziałam, że mogę zrobić kalendarz (jestem etatowym fotografem dzieci i rodzin). Ktoś wspomniał coś o ciałach tatusiów, a inny członek zarządu (założyciel, Stacy Perkins) rzuciła hasłem ‚Dad Bods & Rescue Dogs’ i natychmiast spodobał mi się na ten pomysł!”- powiedziała fotografka.

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

Reklama

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu