Każdego roku ta grupa przyjaciół ubiera się w różne wersje tej samej gwiazdy, a rezultat jest coraz lepszy!

Kiedy najlepszy przyjaciel dołącza do zabawy, wszystko, co robisz, staje się dwa razy przyjemniejsze. Ale żaden duet nie może się równać z grupą siedmiu bestii. Przynajmniej jeśli chodzi o kostiumy Halloweenowe. Poznaj Jamie Bell, Auburn Salcedo i ich przyjaciół.

Wszystko zaczęło się osiem lat temu. „Cała nasza siódemka została wynajęta do pracy w filmie o modzie agencji reklamowej.” – powiedziała Jamie. „Nasz szef był zbyt zajęty, w końcu stało się to niewiarygodnie toksycznym środowiskiem, więc wszyscy odeszliśmy w ciągu dwóch tygodni i od tego czasu jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi!”

Powiedziała też, że ich pierwszy kostium grupowy nie był wymuszony. „Naprawdę nie przemyślałyśmy tego tak bardzo, po prostu wydawało się to czymś naturalnym dla dziewczyn z grupy.”

Wybór, który celebrytów również był bardzo przypadkowy. „Reddit jest bardzo opiniotwórczy, więc odgrywa ważną rolę w procesie myślowym, ale zazwyczaj mamy po prostu szybką konwulsję dzień po Halloween i zwykle stajemy się ulubieńcem grupy dość łatwo!”

Gdy grupa skupia się na aktorze, zaczynają wybierać swoje postacie. „My decydujemy, kto się za co przebierze, przez zapasy w błocie.” – zażartowała Jamie. „Szczerze mówiąc, mamy wybrane stroje z góry na następne 25 lat.”

„Będziemy to powtarzać, dopóki nie przejdziemy do The Ellen Show. Co może zająć całe dziesięciolecia!”

2018 Tom Hanks: Toy Story, Castaway: Poza światem, Apollo 13, Forrest Gump, Duży, David S. Pumpkins, Ich własna liga

Reklama

2016 Bill Murrays: Garfield, Kosmiczny mecz, Golfiarze, Podwodne życie ze Stevem Zissou, Pogromcy duchów, Kingpin, Co z tym Bobem?

2015 Robin Williams: Pani Doubtfire, Mork i Mindy, Jumanji, Popeye, Hook, Aladyn, Klatka dla ptaków

2014 Will Ferrells: Elf, Ostrza chwały, Zoolander, Legenda telewizji, Odlotowy duet, Semi-Pro: Drużyna marzeń, Ricky Bobby – Demon prędkości

Reklama

2013 Jim Carreys: Pan Popper i jego pingwiny, Głupi i głupszy, Telemaniak, Maska, Grinch: Świąt nie będzie, Ace Ventura, Batman Forever

2012 Johnny Depp: Las Vegas Parano, Piraci z Karaibów, Alicja w Krainie Czarów, Sweeney Todd, Beksa, Edward Nożycoręki, Charlie i Fabryka Czekolady

A oto zdjęcie sprzed kilku tygodni, udowadniające, że naprawdę wszystkie są przyjaciółkami i jak wyglądają bez kostiumów

Reklama
Chcesz więcej?